Kredyt z najniższą ratą Alior Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Pożyczka z Gwarancją Najniższej Raty Alior Bank

Pisaliśmy na naszych łamach o kredycie gotówkowym z gwarancją najniższej raty który dostępny jest w ofercie Banku Millenium, więc wypadałoby również przedstawić zbliżoną ofertę którą posiada Alior Bank.

W ramach kredytu gotówkowego udzielanego przez Alior Bank otrzymujemy gwarancję najniższej raty przez cały okres spłaty pożyczki. Jeśli więc chcemy mieć pewność że otrzymujemy najlepszą ofertę kredytu, której nie przebije żaden inny bank przez cały okres trwania umowy to powinniśmy w tym celu udać się do Alior Banku.

Kredyt na wyciąg z konta – aby uzyskać kredyt w Alior banku nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń o dochodach ponieważ w większości przypadków powinien wystarczyć do tego celu wyciąg z konta osobistego który możemy sami sobie pobrać logując się na nasze konto bankowe (jeśli mamy do niego dostęp przez internet). Kredyty do kwoty 3700 zł udzielane są na oświadczenie o dochodach.

A na czym polega gwarancja najniższej raty w Alior banku? Jeżeli jeszcze przed skorzystaniem z oferty kredytu Alior Banku lub w momencie trwania umowy o kredyt, jakiś inny bank zaproponuje nam korzystniejsze warunki w postaci niższej raty niż otrzymaliśmy to możemy wnioskować o zmniejszenie dotychczas spłacanej raty. W takim wypadku należy przedstawić formularz z banku w którym zaproponowano nam niższą ratę potwierdzający taką ofertę.

Maksymalna kwota kredytów gotówkowych udzielanych przez Alior bank to 150 000 zł z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym do 120 miesięcy czyli 10 lat.

Poza kredytem gotówkowym Alior bank daje również możliwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego jeśli spłacamy jednocześnie kilka rat różnych kredytów, dzięki czemu możemy połączyć go w jedną całość i spłacać jedną niższą ratę.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Aktualnie w Alior Banku bez większych problemów powinniśmy również uzyskać kredyt całkowicie przez internet. Zresztą nie tylko ten bank w ostatnim czasie udostępnił możliwość uzyskania kredytu w nieco łatwiejszy sposób, jak tylko poprzez placówki.

Oceń:*