Kredyt na 108 miesięcy (9 lat) w Eurobanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB
Kredyt na 9 lat Eurobank Wysoka kwota kredytu nawet do 120 000 oraz długi okres spłaty do 9 lat to propozycja kredytu gotówkowego Eurobanku.

Jeśli właśnie szukacie dużego kredytu gotówkowego i planujecie przy tym wydłużony okres spłaty, to może Was zainteresować nowa oferta kredytu w Eurobanku. Kredyt może być duży ponieważ maksymalna kwota dostępna w ramach oferty kredyt na 9 lat to nawet 120 000 zł. Okres spłaty może zostać rozłożony do 108 miesięcy.. co daje nam dokładnie 9 lat spłaty.

Eurobank to jeden z tych banków u którego sam miałem okazję zaciągnąć swego czasu kredyt i przyznam że współpraca na linii kredytobiorca – kredytodawca układała się w pełni pozytywnie. Dzisiaj mam okazję napisać kilka słów na temat nowej oferty banku – Tani kredyt z kontem.

Kredyt z 9-letnim terminem spłaty

Co można napisać na temat samej oferty kredyt na 9 lat? Jeśli kredyt jest połączony z kontem to już wiadomo że mamy możliwość wymagać od banku czegoś ekstra w zamian za założone konto. W przypadku tej oferty możemy liczyć na niższe oprocentowanie kredytu oraz kilka innych udogodnień. Te największe z nich to możliwość skorzystania z wakacji kredytowych a wiec zrobienia sobie wolnego od spłaty raty pożyczki np. w miesiącu w którym planujemy urlop. Takie wakacje od kredytu będą nam przysługiwały raz na 12 miesięcy. Pod warunkiem terminowej spłaty 6 pierwszych rat kredytu. Ponadto możemy sami określić datę spłaty raty , ustawienie sms’a który będzie nam przypominał o terminie spłaty raty czy połączenia naszych dochodów z dochodami innych członków rodziny. Dzięki czemu będziemy mieli szanse na uzyskanie większej kwoty kredytu.

Korzystając z oferty kredyt na 9 lat w Eurobanku możemy (choć nie musimy) skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Co na pewno będzie dobrym rozwiązaniem jeśli myślimy o większej kwocie i długim okresie spłaty. Pod tym kątem mamy do wyboru ubezpieczenie podstawowe (chroniące od śmierci i inwalidztwa), ubezpieczenie dodatkowe (chroniące od utraty pracy czy długotrwałej choroby) oraz pełen pakiet ubezpieczeń który jest połączeniem obu wcześniej wspomnianych ubezpieczeń.

Wstępną decyzję o uzyskaniu kredytu możemy uzyskać od Eurobanku całkowicie online. Jeśli jesteśmy osobą zatrudnioną w ramach umowy o pracę to wystarczy że przedstawimy elektroniczny wyciąg z naszego konta osobistego lub rozliczenie PIT za rok poprzedni. Wstępny koszt kredytu możemy obliczyć sobie na stronie internetowej Eurobanku za pomocą specjalnie do tego celu przygotowanego kalkulatora. Wystarczy wpisać kwotę kredytu który chcemy uzyskać, podać liczbę rat, zaznaczyć czy jesteśmy zainteresowani ubezpieczeniem kredytu a zostanie nam przedstawione szacunkowe wyliczenie raty kredytu.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Miałem kiedyś kredyt w Eurobanku. Może nie duża kwota, ale brakowało mi trochę gotówki do zakupu samochodu, więc udałem się do ich placówki. Mają bardzo fajną obsługę, bynajmniej tam gdzie ja miałem okazję sięgać po kredyt. Nie wiem czy koszty kredytu odbiegają od innych banków, ale chyba są na podobnym poziomie co u konkurencji. Szkoda tylko że nie wiedziałem (albo to ja zapomniałem) że do kredytu otwierane jest specjalne konto które lepiej po spłacie kredytu zamknąć bo będzie generować dodatkowe obciążenie. Niby kilka złotych miesięcznie ale przez kilka lat może się tego trochę uzbierać.

  2. Lepiej poszukać pożyczki hipotecznej jak ktoś chce kredyt na tak długo. No tyle że trzeba w takiej sytuacji posiadać nieruchomość, lub mieć kogoś kto taką posiada i pomoże nam w uzyskaniu pożyczki. Są one mniej oprocentowane niż kredyty gotówkowe.

  3. Ja nie miałem kłopotów z Eurobank’iem, może dlatego że zawsze wszystko regulowałem na czas więc obyło się bez jakichś zgrzytów. Też miałem u nich kredyt na kilka lat, tyle że nie aż taką dużą kwotę.

  4. Jeśli ktoś szuka szybkiej pożyczki, to warto wiedzieć że Eurobank obecnie udziela pożyczek przez internet a więc bez dodatkowych zaświadczeń do 4000 zł i nawet do 50 000 zł na wyciąg z konta bankowego.

Oceń:*