Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt gotówkowy z doradcą

Jeżeli nie wiemy w którym banku złożyć wniosek o kredyt , tak aby uzyskać najniższa ratę, możemy skorzystać z bezpłatnej pomocy doradców którzy poszukają najtańszego kredytu za nas.

Jak spośród wszystkich banków wybrać kredyt gotówkowy który będzie miał najniższą ratę? Co jeżeli w banku w którym składaliśmy wniosek o kredyt, odmówiono nam udzielenia określonej kwoty kredytu z powodu niskiej zdolności kredytowej? Na pewno nie powinniśmy się załamywać a warto w takiej sytuacji sprawdzić możliwość uzyskania kredytu w innych bankach, najlepiej za jednym razem..

Kredyt gotówkowy z doradcą

Czasy kiedy trzeba było biegać od placówki jednego banku do drugiego żeby sprawdzić ratę kredytu czy możliwość uzyskania konkretnej kwoty kredytu minęły bezpowrotnie. Teraz możemy zrobić to za jednym razem i bez odrywania się od biurka komputera przy którym właśnie siedzimy. No chyba że siedziby z laptopem lub tabletem na kanapie.. to również damy radę!

W zasadzie aby sprawdzić możliwość uzyskania kredytu zdalnie można by wypełnić kilka wniosków o kredyt w poszczególnych bankach, których oferty nas interesują. Jednak lepszym sposobem w takiej sytuacji będzie złożenie wniosku w firmie która specjalizuje się w doradztwie finansowym i znajdzie dla nas najlepsze opcje kredytu. Takich firm jest sporo i nie musimy się przy tym obawiać jakichś dodatkowych kosztów, ponieważ nasze koszty ograniczają się do tego co ustalimy z bankiem, a doradcy finansowi rozliczą się sami z konkretnym bankiem w momencie kiedy zdecydujemy się już na jedną z ofert. Tak więc podsumowując – skorzystanie z takiej opcji nie powiększy kosztów naszego kredytu.

Kredyt gotówkowy z doradcą

Kredyt gotówkowy z doradcą będzie dla nas na pewno sporym ułatwieniem a do tego będziemy mieli możliwość poznania kilku wybranych ofert jednocześnie. Doradcy finansowi mają dostęp do informacji z większości banków i instytucji finansowych działających na terenie Polski. A więc coś co nam zajęłoby kilka dobrych dni, im zajmie kilkanaście minut.

Pierwszym krokiem jest złożenie krótkiego wniosku po czym doradca finansowy skontaktują się z nami w celu określenia informacji na temat poszukiwanego przez nas kredytu. Kiedy już sprecyzujemy te informacje otrzymamy drogą mailową, lub w niektórych przypadkach drogą telefoniczną, wybrane propozycje kredytów w poszczególnych bankach wraz z informacją o racie kredytu, wysokości prowizji i marży.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*