Kredyt gotówkowy Getin Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB
Kredyt gotówkowy Getin Bank Szeroka oferta kredytów gotówkowych w Getin Banku

W Getin Banku osoby poszukujące kredytu gotówkowego znajdą szereg propozycji począwszy od pożyczek na oświadczenie, przez kredyty gotówkowe zarówno dla osób fizycznych, dla rolników czy emerytów po kredyty konsolidacyjne.

Jak zauważyliśmy większość kredytów gotówkowych w Getin dostępna jest dla osób które ukończyły 25 lat, jednak z doświadczenia wiemy że spore szanse na uzyskanie kredytu w Getin Banku mają również osoby w wieku 18 lat, tyle że oferowane są im raczej mniejsze kwoty kredytów.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie – jest to kredyt w ramach którego możemy starać się o wysokie kwoty kredytów sięgających nawet 150 tyś zł. Maksymalny okres spłaty takiego kredytu może wynosić do 8 lat. Aby uzyskać większą kwotę kredytu możemy z oferty skorzystać wspólnie z małżonkiem lub nawet osobą która jest zameldowana pod tym samym adresem. Dzięki temu mamy szanse na zwiększenie swojej zdolności kredytowej a tym samym uzyskania wysokiej kwoty kredytu.

Kredyty Gotówkowe w banku Getin

Propozycją kredytu o której również warto wspomnieć jest Prosty kredyt na oświadczenie. Cechuje się ona tym że formalności związane z uzyskaniem kredytu ograniczone są do minimum i w większości przypadków wystarczy dowód osobisty i nasze własne oświadczenie o dochodach, a więc bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach z naszego miejsca pracy. W ramach takiego kredytu możemy otrzymać do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 48 miesięcy. Kredyt taki może zostać jednak przeznaczony wyłącznie na zakup sprzętu rtv lub agd a więc np. lodówkę, kuchenkę, telewizor czy komputer.

Kredyty dla emerytów – na koniec warto wspomnieć że Getin Bank oferuje również kredyty emerytom a przy tym nie wymaga dużych dochodów. Wystarczy że osoba starająca się o kredyt uzyskuje minimalny dochód w wysokości 550 zł netto miesięcznie. Do uzyskania kredytów dla emerytów nie jest wymagane posiadanie historii kredytowej w BIK. A więc nawet jeśli w przeszłości nie braliśmy żadnych kredytów to mamy szanse na taki kredyt w Getin Banku.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Miałem okazję brać kiedyś kredyt w Getin i na pewno warte wyróżnienia jest to że sam proces uzyskania u nich kredytu, bynajmniej w przypadku mniejszych kwot jest dosyć szybki. Jednak jak będziemy nie terminowo spłacać raty kredytu to musimy się przygotować że będziemy dostawać nie fajne telefony z centrali, przypominające o spłacie raty.

  2. Też miałam kredyt w Getinie i ogólnie wspominam pozytywnie kredyt u nich, tylko tak jak wspomniał przedmówca lepiej spłacać kredyt na czas, bo będą zamęczać telefonami. Nie musiałam nawet zjawiać się u nich w placówce żeby dostać kredyt gotówkowy w Getin. Wysłali mi umowę o kredyt do podpisania kurierem i jak tylko umowa dotarła do nich z powrotem to puścili mi przelew na konto. A dodam tylko, że było to z kilkanaście lat temu, w czasach gdy kredyty internetowe jeszcze nie były oferowane. Teraz z tego co się orientuję mają specjalną ofertę kredytu internetowego, o który nie tylko złożymy wniosek online ale też wszystkie formalności odbędą się bez wychodzenia z domu.

  3. Ja korzystałem w Getin bank z opcji iKredyt, bardzo fajna pożyczka którą można uzyskać całkowicie przez internet. Bez wychodzenia z domu, podpisujemy umowę a następnie otrzymujemy pieniądze na konto bankowe.

    (4/5)
Oceń:*