Kredyt gotówkowy dla firm Tax Care

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Szukając kredytu gotówkowego dla firmy mamy do dyspozycji szereg ofert bankowych. Z pomocą Tax Care możemy jednak większość z nich porównać jednocześnie.

Kredyty gotówkowe przeznaczone dla przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą znajdziemy praktycznie w każdym z banków. Tylko nieliczne z nich specjalizują się wyłącznie w produktach finansowych skierowanych do przedsiębiorców. Jedną z takich instytucji jest Tax Care.

Propozycja Tax Care skierowana jest do osób które szukają kredytu firmowego i zainteresowane są uzyskanie jak najlepszej propozycji. Największym udogodnieniem ze strony Tax Care jest to że nie musimy odwiedzać każdego kolejnego banku w poszukiwaniu najtańszej raty czy najkorzystniejszych warunków. Tutaj pracownicy zrobią to za nas, jako że sami współpracują obecnie z 14 bankami a więc mają możliwość dokonania takiego porównania całkowicie zdalnie.

Kontaktując się z doradcami Tax Care możemy liczyć na profesjonalne doradztwo po analizie sytuacji finansowej naszej firmy. Zarekomendowany zostanie nam najkorzystniejszy cenowo produkt oraz najbardziej dopasowany do naszych potrzeb.

Kredyt gotówkowy dla firm i pomoc przy formalnościach – również pod tym kątem będziemy mogli liczyć na pomoc doradców Tax Care zarówno przy wypełnianiu wniosku czy przy ocenie zdolności kredytowej.

Aktualnie Tax Care pomaga przy uzyskiwaniu kredytów gotówkowych dla firm w kwocie nawet do 350 000 zł zarówno dla małych (również tych jednoosobowych) jak i średnich firm. Kredyt taki może zostać przeznaczony na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością jak też na konkretną inwestycję. W ofercie znajdują się ponadto kredyty na start dostępne od pierwszego dnia działalności jak również w ramach promocji Rok bez ZUS.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (4/5)

    Znacznie korzystniejszy dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą od kredytu gotówkowego dla firm, będzie moim zdaniem kredyt inwestycyjny. Korzystniejsze oprocentowanie i możliwość wliczenia dodatkowych odsetek od kredytu w koszty.

Oceń:*