Kredyt gotówkowy Deutsche Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
dbkredyt to oferta kredytu gotówkowego świadczonego przez Deutsche Bank

Deutsche Bank posiada w swojej ofercie szereg różnego rodzaju kredytów w tym także gotówkowy z długim okresem kredytowania i dla najbardziej wymagających klientów potrzebujących wysokich kwot kredytu – w ramach oferty dbkredyt możemy uzyskać nawet do 200 000 zł.

dbkredyt to oferta kredytu gotówkowego świadczonego przez Deutsche Bank który możemy przeznaczyć na dowolny cel. Jak możemy przeczytać na stronach DB kredyt ten cechuje się szybką decyzją kredytową, atrakcyjnym oprocentowaniem, formalnościami ograniczonymi do minimum oraz możliwością ubezpieczenia kredytu w przypadku utraty pracy lub innych nie przewidzianych zdarzeń.

Maksymalna kwota kredytu dostępna w ramach oferty dbkredyt to 200 tyś zł i jest to jedna z największych dostępnych kwot jeśli mówimy o kredytach gotówkowych dostępnych w krajowych bankach. Maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić nawet do 84 miesięcy czyli do 7 lat.

Przy okazji omawiania atutów kredytów udzielanych przez Deutsche Bank warto wspomnieć że dbkredyt został uznany najlepszym kredytem gotówkowych w rankingu Expandera w czerwcu 2014 roku.

W niektórych przypadkach kredyt może zostać przyznany bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach ale dotyczy to tylko wybranych grup zawodowych wykonujących wolne zawody takie jak adwokaci, radcy prawni, sędziowie, księgowi czy architekci.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (2/5)

    Zdaje się że temat Deutsche Banku jest już tematem zamkniętym. Z dniem 09.11.2018 wydzielona część banku została przeniesiona pod skrzydła banku Santander.

Oceń:*