Kredyt gotówkowy Credit Agricole

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Nową ofertą promocyjną na kredyty gotówkowe wprowadził w ostatnim czasie bank Credit Agricole. Mam tu na myśli możliwość otrzymania 5-procentowego zwrotu miesięcznej raty dla posiadaczy kont osobistych w CA.

Nawet 5% zwrotu raty mogą otrzymać te osoby które poza zaciągnięciem kredytu w banku Credit Agricole, zdecydują się również na otwarcie rachunku osobistego lub też już posiadają takie konto w banku. Konto musi być jednak zasilane miesięcznymi wpływami, które są określone w regulaminie. Mowa w nim o zapewnieniu wpływu na konto co najmniej raz w miesiącu przez cały okres korzystania z promocji w wysokości nie mniejszej jak 1500 zł. Promocja obowiązuje do końca grudnia 2015 roku.

Kredyt gotówkowy do 120 000 zł – wysokość kredytów gotówkowych dostępnych w Credit Agricole jest stosunkowo duża ponieważ maksymalna kwota udzielonego kredytu może sięgnąć nawet 120 000 zł i to na dowolny cel. Nie musimy więc informować banku o przeznaczeniu kredytu, równie dobrze będzie to mogło być kupno domku letniskowego, samochodu czy remont mieszkania czy domu.

Kredyty Gotówkowe w banku Credit Agricole

Bez zaświadczeń o zarobkach – osoby posiadające konto osobiste w banku CA nie będą musiałby przedstawiać zaświadczeń o dochodach, pod warunkiem że na ich konto od przynajmniej 6 miesięcy wpływają regularne środki.

Uzyskanie większej kwoty kredytu – jest możliwe jeśli poza naszym dochodem przedstawimy również dochody współkredytobiorcy którym może być współmałżonek, inny członek rodziny czy nawet nie spokrewniona z nami osoba. Taka opcja pozwoli na zwiększenie zdolności kredytowej a więc pozwoli nam na uzyskanie większej kwoty kredytu.

Ubezpieczenie kredytu – zaciągając kredyt gotówkowy w Credit Agricole możemy skorzystać z dwóch dostępnych pakietów ubezpieczeń. W ramach pakietu podstawowego uzyskujemy ubezpieczenie na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy. W przypadku pakietu rozszerzonego uzyskujemy ubezpieczenie na wypadek choroby lub utraty pracy. Dzięki temu zabezpieczymy naszą rodzinę na wypadek trudnych sytuacji życiowych.

Przyjazna spłata kredytu – spłatę kredytu możemy dopasować do swoich potrzeb i rozłożyć okres spłaty nawet na 72 miesiące jak również określić datę kiedy będziemy spłacać rate kredytu np. po uzyskaniu wypłaty w danym miesiącu.

Czytaj również

1 Comment
  1. Taki dużych kredytów nie opłaca się za bardzo zaciągać w postaci kredytu gotókowego. Moim zdaniem jesli już zależy nam na uzyskaniu finansowania w banku Credit Agricole, to warto zapytać np. o pożyczkę hipoteczną.

    (4/5)

Oceń: