Kredyt gotówkowy 10 000 zł przez internet?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

12 udostępnij na FB
Kredyt gotówkowy 10 000 zł przez internet Czy uzyskanie kredytu gotówkowego przez internet jest możliwe również w przypadku większych kwot np. 10 000 zł? Okazuje się że tak...

O tym, że mały kredyt bankowy możemy uzyskać całkowicie przez internet, wie chyba większość z Was. A co jeśli chcemy uzyskać większy kredyt 10 000 zł? Czy tak wysoką kwotę kredytu również uzyskamy bez odwiedzania placówki bankowej? A wszystkie potrzebne formalności załatwimy bez wychodzenia z domu?

Szanse na uzyskanie takiego kredytu przez internet jak najbardziej są. Tyle że prawdę mówiąc, tylko w nielicznych bankach i niestety nie dla wszystkich. Do banków w których uzyskamy taką kwotę przejdę za chwilę. Na dobry początek skupię się na tym, dlaczego nie wszyscy mają szanse na uzyskanie dużego kredytu przez internet. Dużo zależy w tym przypadku od naszej historii kredytowej a zarazem również od obecnej zdolności kredytowej.

Kredyt 10 000 zł całkowicie przez internet

Największe szanse by uzyskać kredyt 10 000 zł w 100% zdalnie, będą miały te osoby które posiadają dobrą historię kredytową w BIK. A więc osoby które spłacały już wcześniej przynajmniej jeden kredyt. Ponadto robiły to terminowo oraz obecnie mają wystarczające duże dochody, które bez większych przeszkód pozwolą im spłacać raty kredytu. Równie ważne w tym przypadku jest możliwość potwierdzenia przez nas uzyskiwanych dochód np. poprzez przesłanie do banku zaświadczenia o dochodach. Może to być również elektroniczny wyciąg z konta osobistego. Ten ostatni możemy pobrać sami, logując się na konto osobiste. Oczywiście na to, na które otrzymujemy wynagrodzenie i pobierając wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Jednym z banków w którym uzyskamy kredyt gotówkowy 10 000 zł jest mBank. Jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt możemy sprawdzić jaki będzie koszt kredytu, podając kwotę która nas interesuje oraz okres w jakim zamierzamy spłacić kredyt. W przypadku tego ostatniego mamy tu do wyboru od 3 do nawet 84 miesięcy. Oczywiście najniższy koszt kredytu uzyskamy wybierając najkrótszy okres spłaty. Aby uzyskać kredyt 10 000 zł w mBanku będzie nam potrzebny aktualny dowód osobisty, dostęp do konta osobistego na które otrzymujemy nasze miesięczne wynagrodzenie. Ponadto oczywiście dostęp do komputera z internetem i telefon.

Banki i firmy udzielające kredyt online do 10 000 zł

W przypadku zaciągania większej kwoty kredytu, warto pomyśleć o tym aby ubezpieczyć spłatę kredytu np. od niezdolności do pracy czy choroby. Uchroni to zarówno nas jak i naszych bliskich od nie potrzebnych problemów na które możemy się narazić w przypadku nie terminowej spłaty kredytu. Taka opcja jest dostępna praktycznie w przypadku każdego kredytu gotówkowego oferowanego przez banki, w tym również w mBanku.

Na uzyskanie kredytu w wysokości 10 tysięcy złotych przez internet będziemy mogli liczyć również w ramach oferty iGotówka, która nadzorowana jest przez bank BNP Paribas. Okres spłaty kredytu jaki mamy tutaj do wyboru jest bardzo zbliżony do wcześniej opisywanej propozycji mBanku i wynosi od 6 do 84 miesięcy. Maksymalną kwotą kredytu jaką uzyskamy przez internet w przypadku propozycji iGotówka jest kwota do 20 000 zł. Do takiej kwoty, podpisanie umowy o kredyt może odbyć się drogą elektroniczną. Pełna kwota kredytu zostanie przelana na nasze konto bankowe.

Warto na koniec wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie który jest wymagamy przy kredytach internetowych. Mam tutaj na myśli opłaty weryfikacyjne. Jeśli ktoś z Was wcześniej pożyczał wcześniej chwilówkę to na pewno spotkał się z tą metodą weryfikacji. Polega ona ona przesłaniu opłaty weryfikacyjnej (w przypadku kredytów bankowych jest to najczęściej kwota 1 zł) z naszego rachunku bankowego. Ma ona na celu weryfikacje danych posiadacza rachunku i porównanie ich z danymi które podaliśmy we wniosku elektronicznym.

Czytaj również

12 Opinie
 1. W zasadzie wszystkie banki udzielające kredytu przez internet udzielają nie więcej jak 10 000 zł. Większe kwoty kredytów gotówkowych udzielane są już przez placówki a nie całkowicie przez internet. Co więcej, trzeba też jasno powiedzieć że nie wszyscy mają szansę na uzyskanie nawet tak wysokiej kwoty kredytu. Jak dobrze napisano, trzeba również posiadać odpowiedni dochód poparty jakimś dokumentem, no i nie naganną historię kredytową w BIKu.

 2. Teraz jest jeszcze Inbank, nowy bank który kredyty udziela całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Oferta o tyle może wydać się interesująca bo o ile większość banków online udziela do 10 000 zł, to u nich można uzyskać nawet wyższą kwotę kredytu przez internet.

 3. Kredyt 10 000 zł przez internet na dzień dzisiejszy dostaniemy w mBanku, Getin, BNP i Inbanku. Chyba inne banki póki co nie dadzą nam takiej kwoty całkowicie przez internet, choć wniosek można spróbować złożyć. Banki cały czas ostrożnie podchodzą do potencjalnych klientów. Co innego jak już jesteśmy stałym klientem, spłacaliśmy jakiś kredyt to wtedy proces uzyskania kredytu online jest całkiem inny.

 4. To chyba maksymalna kwota jaka dostępna jest całkowicie przez internet. Banki raczej nie udzielają większych kredytów przez internet a nawet jak komuś uda się uzyskać 10k tą drogą to będzie miał dużo szczęścia. Wszystko oczywiście zależy od zdolności bo osoby z dobrymi dochodami wstępną decyzję o przyznaniu nawet 100k mogą dostać przez internet. Tyle że w w celu dopełnienia dodatkowych formalności będą musieli przejść się do najbliższej placówki.

 5. Mój znajomy składał wniosek o taki kredyt w Igotówka i tam dostał kredyt internetowy, tyle że nie dostał planowanego 10 000 zł a przyznali mu 8000 zł. Ogólnie to można znacznie większe kwoty kredytów u nich dostać, ale wtedy resztę formalności trzeba już pozałatwiać na miejscu w placówce, oczywiście w tej do której mamy najbliżej. Warto więc sprawdzić czy bank, do któego składamy wniosek przez internet, ma placówkę również w naszym mieście bo w moim mieście nie wszystkie mają.

 6. Jak ktoś by potrzebował większy kredyt niż 10 000 zł to Inabnk w ofercie ma kredyty internetowe do 50 000 zł. Oczywiście do uzyskania takiej pożyczki musi być spełniona odpowiednia zdolność kredytowa, no i pewnie historia kredytowa też musi być bo raczej nie dadzą takiego kredytu osobom które wcześniej nie brały żadnego kredytu.

 7. Znajomi składali wniosek w tym całym Inabnku ale nie dostali tam kredytu. Taki wysoki kredyt ciężko dostać przez internet moim zdaniem. Jeśli już to uda się tym osobom które mają wysokie i przede wszystkim stabilne dochody, oczywiście bez żadnych zadłużeń w bazach, bo to na starcie eliminuje z przyznania kredytu.

 8. Ja wybrałbym ofertę Wongi albo Zaplo jakbym szukał kredytu 10 000 zł. Pierwszy na pewno tańszy w spłacie, ale wyłącznie dla osób z dobrą historią kredytową. Zaplo nie ma dużych wymagań, nie wymaga nawet do pożyczki zaświadczeń o dochodach.

 9. Żadne problem żeby dostać taką pożyczkę przez internet. Podstawa to dobra zdolność kredytowa a poza tym wypracowana już historia kredytowa. Jeśli w jednym czy drugim banku braliśmy już kredyt a do tego spłacaliśmy bez opóźnień, to na pewno znajdziemy bank lub firmę, która udzieli nam taki kredyt gotówkowy przez internet.

  • No nie wiem czy w banku to nie taki problem, chyba że w takim w którym am się już konto od jakiegoś czasu i uzyskuje na nie stałe miesięczne dochody. Bo jestem przekonany że jak złożymy wniosek w innym, to o kredycie przez internet możemy jedynie pomarzyć.

 10. Faktycznie, mogę potwierdzić że uzyskanie takiego kredytu w Eurobanku może się udać. Jestem ich klientem od ponad 10 lat i muszę przyznać że kiedyś tak łatwo nie udzielali kredytu online jak teraz. Do 4000 zł udzielają przez internet bez żadnych dodatkowych zaświadczeń a do 50 000 zł na wyciąg z konta.

  (5/5)
 11. Przy takim większym kredycie jak 10 000 zł warto już sobie dokładnie przeanalizować koszty. Lub możemy skorzystać pośrednika/doradcy finansowego, który nie pobierze od nas dodatkowej prowizji, a ma pod sobą oferty większości banków.

  (4/5)
Oceń:*