Kredyt firmowy BZ WBK

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kredyt firmowy w BZWBK

Pora przedstawić kolejną ofertę skierowaną do wszystkich osób prowadzących firmy i działalność gospodarczą. Kredyt firmowy bo o nim mowa, dostępny jest również w jednym z najpopularniejszych krajowych banków czyli w Banku Zachodnim WBK i oferta jego dosyć szeroka.

Oferta kredytów firmowy w BZ WBK to zarówno kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne, kredyty preferencyjne oraz gwarancje bankowe.

Idealną ofertą dla osób które poszukują kredytu firmowego na dowolny cel związanego z prowadzoną działalnością będzie kredyt Biznes Ekspres w ramach którego możemy uzyskać nawet do 100% kosztów planowanej inwestycji a maksymalna kwota kredytu może wynosić do 500 000 zł. Kredyt dostępny jest w złotówkach i maksymalnie może zostać udzielony do 5 lat.

Tańszym w spłacie kredytem firmowym może być Kredyt Biznes Ekspres EBI który różni się tym od kredytu Biznes Ekspres że środki na kredyt udzielane są z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. W ramach tego kredytu bank daje nam możliwość skorzystania ze specjalnego ubezpieczenia Biznes Gwarant które może nas uchronić w razie niezdolności do pracy, czasowy pobyt w szpitalu oraz w razie śmierci kredytobiorcy w przypadku której to rodzina uzyskuje odpowiednie wsparcie.

W przypadku kredytów obrotowych dostępnych w Banku Zachodnim WBK środki również mogą zostać przeznaczony na dowolny cel (np. na spłatę bieżących faktur) a kredyt taki może być wielokrotnie spłacany i ponownie uruchamiany. Kredyt obrotowy może zostać udzielony do 3 lat. Kredyt obrotowy może zostać udzielony również w innej walucie jak PLN a więc w postaci dolarów amerykańskich, euro, franków szwajcarskich czy funtów brytyjskich.

Czytaj również

Oceń:*