Kredyt FAIR

- nowa oferta Idea Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

13 udostępnij na FB

Ze specjalną promocyjną ofertą dla nowych klientów, wystartował właśnie Idea Bank. Uruchamiając ofertę Kredyt FAIR z oprocentowaniem 4,99%. Jest to kredyt uruchamiany w postaci limitu w rachunku firmowym. Nawet do 50 000 zł, bez kosztów na starcie z 0 zł prowizji.

Nowa oferta finansowa Idea Banku – Kredyt Fair powinna zainteresować szczególnie firmy, które jeszcze nie korzystały z usług banku. Jako nowy klient mamy możliwość uzyskania atrakcyjnego oprocentowania kredytu. W wysokości 4,99%, dla osób zapewniających wpływy na rachunek.

Kredyt przez internet dla firm w Idea Bank

Aby uzyskać kredyt Fair pierwszym krokiem jest złożenie wniosku. A ten możemy złożyć całkowicie przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale Idea Banku. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które nie mają w pobliżu oddziału banku. Do przyznania kredytu z decyzją online, nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń z Urzędu Skarbowego czy ZUS-u. Zamiast tego wystarczy historia firmowego konta z ostatnich sześciu miesięcy. Jak wspomniałem na wstępie, maksymalna kwota kredytu może wynosić do 50 000 zł. Nawet taka kwota dostępna jest bez dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Maksymalny okres kredytowania w przypadku tej oferty kredytu to 6 miesięcy.

0 zł prowizji i 0 zł za wcześniejszą spłatę – ważnym aspektem jest brak kosztów na starcie. Ponieważ bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu a ponadto mamy możliwość wcześniejszej jego spłaty.

Do uruchomionego limitu otrzymujemy rachunek firmowy z nowoczesną bankowością internetową Idea Cloud. Poza tym że posiada on tradycyjne funkcje konta. Jak możliwość wykonywania przelewów czy założenie lokaty, to posiada również szereg dodatkowych udogodnień. Które mogą nam się przydać do zarządzania firmą. Mam tu na myśli głównie oprogramowanie do wystawiania faktur, wirtualny Sejf czy prognozowanie przepływów pieniężnych.

Jak już wspominałem wcześniej, oferta tego kredytu dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku. A więc tych którzy w momencie składania wniosku o kredyt nie posiadają spłaconego, bądź też aktywnego kredytu w Idea Bank’u. Opinie o Kredyt Fair który dostępny jest w ofercie Idea Banku znajdziecie w poniższych komentarzach.

Czytaj również

13 Comments
 1. Bardzo dogodny kredyt. Mam małą firmę, ze sporymi obrotami i właśnie z niego skorzystałam, żeby ją rozbudować. Formalności ograniczone do minimum są dla mnie bardzo dużym plusem i oszczędziły mój czas. Wspomniane Idea Cloud też jest przydatne, uprościło wiele kwestii, a zwłaszcza wystawiania faktur.

 2. Widziałam reklamę tego kredytu Fair i zastanawiam się nad tą opcją. Kredyt jest dla nowych klientów, więc mogłabym wziąć, a prowizja to 0zł. Duża kwota finansowania, bo do 50 tysięcy-starczyłaby na realizację moich planów.

 3. Byłam już w banku i wszystko pozałatwiałam. Zdecydowałam sie na kredyt Fair obrotowy i warunki dostałam świetne. Jednak 4,99% oprocentowania to bardzo korzystna oferta dla każdej firmy, a zastrzyk gotówki bardzo potrafi rozwinąć w przedsiębiorstwie skrzydła. Niewiele formalności, Pani z banku mi wszystko wyjaśniła i teraz moge już rozplanować rozwój od A do Z. Pozdrawiam

 4. Moim zdaniem to najlepsza oferta na rynku obecnie, a przejrzałam ich sporo. Oprocentowanie niskie, formalności niewiele. Decyzję otrzymałam online, wiec nie musiałam się fatygować do banku dopóki nie miałam pewności. Umowa podpisana, teraz pozostaje już tylko spłata.

  • Na stronie Idea Bank patrzałaś? Zacytuję: “Okres kredytowania w przypadku Kredytu FAIR to 12 miesięcy”

 5. Wydaje się ciekawą opcją, jednak bank ma dużo negatywnych opinii i trochę się boje. Mógłby ktoś się wypowiedzieć jak to jest z tymi kosztami rzeczywistymi? Np, biorąc pożyczke 5tys czy spłacam 6 tys czy może 10 sie nagle bierze?

 6. W kredycie Fair masz jasne zasady i niewielki procent. Niezadowoleni zawsze się znajdą, ale faktem jest, że to jeden z ciekawszych kredytów na rynku.

 7. Nasza firma istnieje dopiero kilka miesięcy, ale dostaliśmy fair bez większego problemu. Chwalę sobie jasne zasady.

 8. Taki limit w rachunku to świetne rozwiązanie jak ktoś prowadzi firmę. Sam co prawda nie korzystam z Idea Banku, ale mam konto firmowe w innym banku, w którym również posiadam taki limit odnawialny w koncie. Dostęp do dodatkowej gotówki mamy kiedy chcemy, zadłużenie też spłacamy w wygodnym dla nas momencie. Strasznie pomaga takie coś, jak np. klient nam się spóźnia ze spłatą jakiejś większej faktury czy wyskoczy jakieś dodatkowe obciążenie do zapłacenia. Albo jeśli nawet mamy jakiś pomysł na dodatkową inwestycję. Wiadomo że pomysł przychodzi szybko a nie zawsze jest czas na przyznanie kredytu. Tutaj pieniądze w ramach limitu są od ręki dostępne i to główny atut takiego rozwiązania.

 9. Kredyt Fair udzielany jest bez zaświadczeń z ZUS i US – to akurat prawda, ale niezbędne będzie przedstawienie wyciągów które obejmują wykonanie przelewów do ZUS i US.

  (4/5)

Oceń: