Kredyt dla profesjonalistów Biz Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Poza wieloma ofertami finansowymi dla przedsiębiorców, w Biz banku znajdziemy również coś takiego co fachowo nazywa się kredyt dla profesjonalistów. Do kogo skierowany jest taki kredyt i co możemy zyskać my jako kredytobiorcy?

Dla kogo kredyty dla specjalistów?

Oferta kredytu dla profesjonalistów skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. Szukających kredytu na dowolny cel. W ramach kredytu bank może nam zaoferować kwoty kredytu w wysokości do 350 000 zł. Z decyzją przez internet, do 500 000 zł, w przypadku klientów którzy chcą skonsolidować swoje finansowe zobowiązania. Maksymalny okres kredytowania to 10 lat czyli 120 miesięcy.

W przypadku kredytu z decyzją online nie musimy nawet wychodzić z domu w celu dopełnienia formalności. Wystarczy że wypełnimy wniosek o kredyt. Przedstawimy nasze oświadczenie o dochodach, a doradca Biz Banku sam dojedzie do nas.

Kredyt dla wolnych zawodów

Jak wysoki kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów możemy otrzymać? Maksymalna kwota kredytu dla nowych firm działających nie dłużej niż 6 miesięcy wynosi 30 000 zł. Jeśli nasza firma działa dłużej, wtedy mamy szansę wnioskować o kredyt w wysokości nawet 300 000 zł.

Kwoty kredytów 350 tyś skierowane są dla specjalistów z określonych branż a więc lekarze, stomatolodzy czy radcy prawni.

W ramach kredytu dla specjalistów mamy możliwość skorzystania ze specjalnego pakietu Flexi. W ramach którego możemy zmienić datę płatności raty kredytu, zawiesić spłatę rat kapitałowych na okres 3 miesięcy. Wydłużyć czas kredytowania nawet o pół roku czy też obniżyć wysokość raty na wybrany okres czasu.

Czytaj również

1 Comment
  1. W których bankach dostępny jest obecnie taki kredyt dla profesjonalistów i gdzie można uzyskać największą kwotę kredytu? Oczywiście mam na myśli wyłącznie banki, nie firmy pożyczkowe.

    (5/5)

Oceń: