Kredyt dla profesjonalistów Biz Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Kredyt dla profesjonalistów Biz Bank Profesjonalny kredyt firmowy w Biz Banku dla profesjonalistów

Poza wieloma ofertami finansowymi dla przedsiębiorców w Biz banku znajdziemy również coś takiego co fachowo nazywa się kredyt dla profesjonalistów. Do kogo skierowany jest taki kredyt i co możemy zyskać my jako kredytobiorcy?

Dla kogo kredyty dla specjalistów?

Oferta kredytu dla profesjonalistów skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą i szukających kredytu na dowolny cel. W ramach kredytu bank może nam zaoferować kwoty kredytu w wysokości do 350 000 zł z decyzją przez internet, do 500 000 zł w przypadku klientów którzy chcą skonsolidować swoje finansowe zobowiązania. Maksymalny okres kredytowania to 10 lat czyli 120 miesięcy.

W przypadku kredytu z decyzją online nie musimy nawet wychodzić z domu w celu dopełnienia formalności. Wystarczy że wypełnimy wniosek o kredyt , przedstawimy nasze oświadczenie o dochodach a doradca Biz Banku sam dojedzie do nas.

Jak wysoki kredyt możemy otrzymać? Maksymalna kwota kredytu dla nowych firm działających nie dłużej niż 6 miesięcy wynosi 30 000 zł, jeśli nasza firma działa dłużej wtedy mamy szansę wnioskować o kredyt w wysokości nawet 300 000 zł.

Kwoty kredytów 350 tyś skierowane są dla specjalistów z określonych branż a więc lekarze, stomatolodzy czy radcy prawni.

W ramach kredytu dla specjalistów mamy możliwość skorzystania ze specjalnego pakietu Flexi w ramach którego możemy zmienić datę płatności raty kredytu, zawiesić spłatę rat kapitałowych na okres 3 miesięcy, wydłużyć czas kredytowania nawet o pół roku czy też obniżyć wysokość raty na wybrany okres czasu.

Czytaj również

Oceń:*