Konto Wyższej Jakości w Alior banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Konto Wyższej Jakości do konto z całkowicie bezpłatnymi opłatami po spełnieniu określonych warunków

Po przedstawieniu na naszych łamach konta Rozsądnego umożliwiającego otrzymanie zwrotu za zakupy spożywcze, chcielibyśmy zaprezentować Wam jeszcze jedno ciekawe konto dostępne w ofercie Alior Banku. Mowa tu o koncie Wyższej Jakości charakteryzującym się zerowymi opłatami za.. wszystko!

Alior bank postanowił zaoferować swoim klientom konto które będzie cechowało się całkowicie zerowymi opłatami. W ramach tych bezpłatnych opłat otrzymujemy bezpłatne prowadzenie rachunku, wydanie karty płatniczej, przelewy krajowe i zagraniczne (w tym również przelewy natychmiastowe), wypłaty z bankomatów i w placówkach bankowych Alior banku jak również powiadomienia sms o zdarzeniach na rachunku. W skrócie – nie musimy się przejmować żadnymi opłatami związanymi z prowadzeniem rachunku. To wszystko z gwarancją nie zmienności warunków przez 5 lat, jednak po spełnieniu określonych warunków z naszej strony…

Warunki zerowych opłat na koncie Wyższej Jakości – te podobnie jak w przypadku Konta Rozsądnego wiążą się z wpływami na konto. A że więcej bezpłatnych opcji w ramach konta możemy otrzymać tak i warunki nieco większe. Aby utrzymać te bezpłatne opcje miesięczny wpływ na konto musi wynieść minimum 2500 zł lub zamiast tego wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą dołączoną do konta za min. 700 zł.

Limit w koncie – Konto Wyższej Jakości daje jeszcze jedno znaczące udogodnienie o którym warto napisać. Mowa tu o możliwości uzyskaniu limitu w koncie którego kwota będzie uzależniona od uzyskiwanych przez nas dochodów a może on sięgać nawet 100 tyś zł.

Czytaj również

Oceń:*