Konto dbnet

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

2 udostępnij na FB
Konto osobiste dbnet to szereg ciekawych opcji do wykorzystania

Naszym zdaniem konto dbNET oferowane przez Deutsche Bank to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych wśród wielu kont osobistych, znajdujących się w ofertach banków – szereg darmowych opcji, nowoczesna karta do konta czy debet w koncie to tylko część udogodnień o których warto wspomnieć..

Czego możemy oczekiwać zakładając konto internetowe dbNET z kartą IQ? Na pewno otworzymy konto całkowicie przez internet i całkowicie bezpłatnie, nie będziemy musieli się również martwić o miesięczne opłaty związane z prowadzeniem konta, ponieważ ich nadzwyczajnie nie uświadczymy. Bez względu na to czy na nasze załozone konto dbnet będ wpływały środki czy też nie, bank nie będzie naliczał nam miesięcznych opłat.

Co jeszcze jest za darmo w ramach konta dbnet? Również bezpłatnie będziemy mogli wykonywać przelewy przez internet jak również wypłacać nasze pieniądze zgromadzone na koncie z bankomatów na terenie Polski jak i calego (tu uwaga) świata!

Do zakładanego konta dbnet wydawana jest karta IQ która umożliwia dokonywanie szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych w technologii PayPass. Możemy za jej pomocą płacić za zakupy w internecie, kontrolować stan konta w bankomatach i za pomocą internetu. Dzięki karcie otrzymujemy również zniżki w programach rabatowych Strefa Rabatów i Buy&Smile MasterCard i możemy uczestniczyć w programie lojalnościowym MasterCard® Rewards który dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy kart IQ.

Otwierając konto dbnet możemy również otworzyć dodatkowe konto oszczędnościowe które oferuje oprocentowanie w wysokości 3% pod warunkiem że saldo nie przekracza kwoty 10 000 zł (jeśli przekracza tą kwotę oprocentowanie maleje do 1%).

Debet na koncie dbnet – Co jeszcze warto wiedzieć o koncie dbnet to możliwość uzyskania debetu do 3700 zł bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Konto od bardzo dawna oferowane przez Deutsche Bank, zawsze można było je założyć przez internet i większość rzeczy była pozbawiona opłat. Nie wiem jak jest teraz, bo w przypadku kont bankowych to dużo się zmienia ostatnio, a ja nie korzystam z dbNet już od kilku lat.

  2. (2/5)

    Od zeszłego roku Deutsche Bank to już zamknięty temat a duża część banku trafiła pod skrzydła Santandera.

Oceń:*