Konto 360 stopni Millenium

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Konto 360 stopni w Banku Millenium to szereg bezpłatnych opcji, wymagające jednak spełnienia określonych warunków

Rośnie popularność bezpłatnych kont bankowych bez opłat za prowadzenie czy wysyłanie przelewów. Do jednych z takich kont należy konto 360 stopni w banku Millenium. Warto jednak wspomnieć że niektóre z banków za bezpłatne konto nie wymagają spełnienia przy tym dodatkowych warunków, a niektóre za bezpłatne opcje wymagają pewnych akcji z naszej strony. Konto 360 należy do tej drugiej grupy…

Co należy więc zrobić aby utrzymać konto 360 stopni bezpłatne i dodatkowo korzystać z szeregu innych bezpłatnych opcji? Na założone konto powinno wpływać co miesiąc minimum 1000 zł wpływów miesięcznych oraz raz w miesiącu powinniśmy wykonać płatność kartą dołączoną do konta.

A na co będziemy mogli liczyć spełniając powyższe warunki? Przede wszystkim prowadzenie konta będzie bezpłatne a więc konto będzie pozbawione opłat miesięcznych. Ponadto nie będziemy ponosić opłat za kartę dołączoną do konta, będziemy mogli wykonywać bezpłatne wypłaty z bankomatów na terenie Polski jak i zagranicą czy bezpłatne przelewy przez internet jak i mobilnie. Dodatkowo wśród opcji bezpłatnych znajdziemy również możliwość wykonywania zleceń stałych, przelewów na e-mail lub telefon czy polecenia zapłaty.

Ponadto korzystanie z konta 360 stopni daje nam możliwość korzystania z wielu innych ciekawych opcji, spośród których należałoby wspomnieć o karcie Millennium Visa Konto 360° która umożliwia wykonywanie płatności zbliżeniowych PayWave i internetowych 3D Secure. Dodatkowo jeśli posiadamy stałe wpływy na konto możemy również wnioskować o limit w koncie.

Konto 360 stopni w banku Millenium jest więc dosyć ciekawą opcją, pod warunkiem że posiadamy regularne wpływy i nie zapomnimy przynajmniej raz w miesiącu zapłacić kartą dołączoną do konta czy to na stacji paliw, za zakupy w sklepie spożywczym czy w internecie.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Aktualnie w ramach tego konta można uzyskać bonus w wysokości 200 zł, jeśli nie posiadamy jeszcze konta bankowego w banku Millenium. Po założeniu konta konieczne będzie spełnienie dodatkowych warunków. Promocja trwa do końca stycznia 2019.

Oceń:*