Karta kredytowa WizzAir

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Karta kredytowa WizzAir Idealna oferta karty kredytowej dla osób korzystających z linii lotniczych WizzAir

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Wam przedstawić kartę kredytową z oferty Raiffeisen Polabank. Nie jest to jednak typowa karta kredytowa z pomocą której możemy dokonywać wszelkiego rodzaju transakcji “na kredyt” ale karta przygotowana z myślą o klientach linii lotniczych Wizz Air.

To właśnie głównie klienci Wizz Air skorzystają na posiadaniu karty Wizz Air MasterCard. Każdy zakup dokonany za pomocą tej karty zostanie nagrodzony punktami które później będziemy mogli zamienić na stosowne zniżki w Wizz Air.

Wniosek o kartę kredytową Mastercard Wizz Air

Jak to działa? Jeśli już staniemy się posiadaczami karty Wizz Air MasterCard i będziemy za jej pomocą dokonywać zakupów to za każde wydane 5 zł w ramach transakcji bezgotówkowych otrzymamy 1 punkt a za każde wydane 5 zł w ramach strony wizzair.com otrzymamy 2 punkty.>

Na co będziemy mogli później wymienić uzbierane punkty? Dzięki nim taniej kupimy bilety lotnicze, zapłacimy za bagaż oraz będziemy mogli wykupić dodatkowe usługi które są oferowane za pośrednictwem Wizz Air, poza wypożyczeniem samochodu.

To jednak nie wszystko ponieważ zaraz na starcie po założeniu karty kredytowej i przy pierwszych dokonanych za jej pomocą zakupów, otrzymujemy jako bonus 500 punktów. Ponadto z kartą zyskujemy bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, który uprawnia nasz do wielu różnych zniżek.

Czytaj również

Oceń:*