Karta Kredytowa mBanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Karta Kredytowa mBank Karta kredytowa Standard w mBanku

Karty kredytowe to w ostatnich latach co raz bardziej popularny środek płatniczy. Z pomocą karty kredytowej zrobimy zakupy bez konieczności wydawania własnej gotówki a pieniądze możemy zwrócić w ciągu 54 czy 56 dni nie płacąc za to dodatkowych odsetek. Jedną z takich kart ma dla nas internetowy mBank.

W ramach klasycznej karty kredytowej mBanku (do wyboru Visa lub MasterCard) możemy uzyskać limit kredytowy w wysokości od 1500 zł do 20 000 zł a jego wysokość oparta jest głównie na naszych zarobkach. Zatem im większe mamy miesięczne wynagrodzenie tym mamy szanse na przyznanie wyższego limitu na karcie.

mBank – Karta Kredytowa

W przypadku klasycznej karty kredytowej mBanku okres bez odsetkowy wynosi 54 dni co oznacza że spłacając w tym terminie całość zadłużenia, nie ponosimy dodatkowych kosztów (odsetek). Podobnie jak większością kart tak i kartą mBanku możemy płacić zarówno za zakupy w internecie, w stacjonarnych sklepach jak też wypłacać gotówkę z dowolnego bankomatu, tyle że w przypadku tej ostatniej opcji nie obejmuje nas okres bez odsetkowy a oprocentowanie jest wyższe niż dla transakcji bezgotówkowych. Oczywiście jeśli nie chcemy spłacić całości zadłużenia w ciągu 54 dni to możemy to rozłożyć sobie okres spłaty na miesięczne raty, wpłacając przynajmniej minimalną kwotę wyznaczoną przez bank raz w miesiącu.

Ponadto posiadanie karty kredytowej mBanku niesie za sobą szereg innych ciekawych udogodnień. Jednym z nich jest program rabatowy mRabaty w ramach którego możemy uzyskać spore rabaty (nawet do 55%) w wielu sklepach, restauracjach, pizzeriach czy choćby dla rejsów wycieczkowych Stena Line.

Poza programem rabatowym karta kredytowa mBanku daje nam możliwość wykonywania przelewów z karty kredytowej, korzystać z bezpiecznej metody płatności mTransfer czy płatności zbliżeniowych MasterCard PayPass i Visa payWave.

Czytaj również

1 Opinie
  1. ROTFLsssssssssssss 5 grudnia 2018 at 01:26

    Same zalety, żadnych wad, 0 wzmianki o kosztach karty.
    Co za tępa strzała pisała ten art?

Oceń:*