Jesienna pożyczka z Kredito24

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Jesienna pożyczka z Kredito24? jeżeli mamy ukończone 18 lat, obok nas leży telefon komórkowy a sami siedzimy właśnie przed komputerem to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie by taką pożyczkę uzyskać.

Październik i Listopad najbardziej kojarzą się z jesienią i ze znacznie niższymi temperaturami aniżeli te które mamy choćby jeszcze we wrześniu. W jesienny klimat przenosi nas również nowa odsłona strony internetowej Kredito24.

Choć wizualna strona Kredito24 przenosi nas w jesienny klimat to ogólnie oferta pozostaje bez zmian ponieważ nadal mamy do dyspozycji tą same kwoty pożyczek, ten sam okres spłaty czy koszty pożyczek.

Choć nadal nie spotkamy tutaj żadnej oferty promocyjnej dla nowych klientów, w ramach której mogliby oni skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo to jednak Kredito24 wyróżnia się tym że proponuje najwyższy możliwy limit dla nowych klientów. Bez znaczenie czy jesteś nowym czy stałym klientem firmy to limit pożyczek wynosi 3000 zł i o taką pożyczkę mogą wnioskować nawet osoby składające swój pierwszy wniosek o pożyczkę w Kredito24. Oczywiście kwestia uzyskania tak wysokiej pożyczki uzależniona jest od naszej zdolności kredytowej a więc tego czy jesteśmy w stanie spłaci taką kwotę w tak krótkim czasie.

Od 18 lat – Kredito24 jest również jedną z nie licznych firm w której pożyczkę mają możliwość uzyskać osoby które dopiero co ukończyły 18 lat i uzyskały dowód osobisty. Do uzyskania pożyczki nie będziemy potrzebowali zbyt wiele ponieważ poza samym dowodem będzie nam potrzebne aktywne konto bankowe czy telefon komórkowy. Kredito24 umożliwia ponadto uzyskanie pożyczki bez konieczności wysyłania przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego. Zamiast tego można skorzystać ze specjalnej aplikacji Konto Connect, które po podaniu danych sama połączy się z naszym kontem w celu weryfikacji posiadacza rachunku.

Czytaj również

Oceń:*