Jakie efekty może przynieść marketing mobilny dla twojej firmy?

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Zainwestowałeś w rozwój swojej marki, jednak nie jesteś zadowolony z osiąganych zysków? Zastanawiasz się, co możesz poprawić? Być może problem tkwi w marketingu. Nawet najlepszy branding nie wystarczy, jeśli twoi klienci nie otrzymają odpowiednich komunikatów i nie będą mogli na nie zareagować. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak zdobyć ich zainteresowanie.

Marketing mobilny, czyli nowoczesna komunikacja

Jest 8:00. Otwierasz skrzynkę mailową i czytasz najświeższy newsletter, który informuje cię o nowych produktach w twoim ulubionym sklepie. To dopiero początek możliwości marketingu mobilnego https://mprofi.pl/. W tym samym czasie otrzymujesz w swoim telefonie powiadomienie z aplikacji. Firmowy SMS potwierdza komunikat — korzystając z niej, otrzymujesz zniżkę na zakupy. Interaktywna wiadomość pozwala ci za pomocą jednego kliknięcia przenieść się na stronę internetową sklepu, a dołączone do niej zdjęcia to automatyczna wizualizacja produktu.

Czy potrzebujesz więcej zapewnień, że marketing mobilny to przyszłość reklamy i szansa na wzrost sprzedaży nawet o kilkaset procent? Jego funkcjonowanie opiera się na przyzwyczajeniach konsumentów i wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Właśnie dlatego mobilna promocja biznesu jest wyjątkowo skuteczna.

Nowoczesne narzędzia, które zmienią wizerunek twojej firmy

W dzisiejszych czasach wielu użytkowników ceni sobie wygodę i jak najkrótszy czas realizacji zleceń. Chcemy logować się do swoich kont jednym przyciskiem, na dowolnym urządzeniu. Czujemy się przepracowani i przebodźcowani, więc potrzebujemy przypomnień o ofertach i sprawach do załatwienia w postaci powiadomień i alarmów. Idealnie byłoby, gdybyśmy mogli od razu zapisać je w odpowiednich miejscach. Dlatego liczą się także zintegrowane między sobą aplikacje i narzędzia.

W jaki sposób w tym świecie może odnaleźć się przedsiębiorca? Odpowiedź jest jedna i jest nią platforma mProfi. Dzięki niej przeprowadzisz masową wysyłkę SMS i mailing, wprowadzając swoją firmę na wyższy poziom mobilnego marketingu. A to dopiero początek!

Marketing mobilny, czyli integracje API

Wyobraź sobie, że możesz nie tylko wysyłać mobilne komunikaty do swoich klientów i kontrahentów, ale także automatycznie łączyć je z popularnymi, praktycznymi narzędziami i programami. Załóż konto na platformie mProfi, skontaktuj się z jej przedstawicielem i korzystaj z integracji ze Slackiem, Discordem, narzędziami Google (Calendar, Drive, Docs i inne), Facebookiem, LinkedInem, WordPressem, Trello, Shopify oraz innymi udogodnieniami. Dzięki temu:

  • zwiększysz swoje zyski,
  • sprawisz, że twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesny biznes,
  • zachęcisz potencjalnych wspólników,
  • zostaniesz zapamiętany przez klientów,
  • zmotywujesz pracowników i ułatwisz im wykonywanie codziennych obowiązków.

Nie ograniczaj się przez wzgląd na branżę, w której działasz. Marketing mobilny doskonale sprawdza się w handlu, gastronomii, administracji, edukacji, turystyce i innych przedsiębiorstwach. Zacznij korzystać z mProfi i promuj swoje produkty i usługi tak, jak na to zasługują!

Czytaj również

Oceń: