Internetowy Fundusz Leasingowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Jednym z najbardziej cieszących się popularnością, produktów finansowych wśród przedsiębiorców jest leasing samochodowy. Dzięki niemu możemy sfinansować zakup nowego, jak również używanego samochodu a jednocześnie pozyskać dodatkowe koszty, które odliczymy sobie od podatku.

Jedną z instytucji specjalizujących się w leasingowaniu samochodów osobowych jest Internetowy Fundusz Leasingowy. Oferta leasingu dotyczy zarówno samochodów nowych, jak również samochodów używanych, jednak nie starszych jak 8 lat. Rozpoczęcie procedury leasingowej będzie mogło się rozpocząć, już w momencie posiadania przez klienta 10% wkładu własnego.

Główne zalety leasingu IFL

Bez wątpienia jednych z głównych asów z rękawie Internetowego Funduszu Leasingowego, jest możliwość nawiązania umowy leasingowej na znacznie prostszych zasadach niż w banku. Przede wszystkim obsługiwane są nie tylko firmy o długim stażu, ale również nowe firmy, osoby wykonujące wolne zawody czy start up’y. Firma nie wnika również w historię kredytową klienta z poziomu takich baz jak BIK czy KRD.

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, firma umożliwia przeprowadzenie leasingu samochodów całkowicie nowych, jak również używanych do 8 lat. W przypadku samochodów używanych, samochód przekazywany jest do klienta po gruntownym przeglądzie i serwisowaniu. Okres leasingowania może wynosić od 24 do 60 miesięcy. Kluczyki trafiają do klienta nawet w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy leasingowej.

Internetowy Fundusz Leasingowy – główne zalety:

  • bez konieczności przeprowadzania weryfikacji w bazach BIK i KRD
  • firma udziela natychmiastowej decyzji o przyznaniu leasingu
  • leasing dostępny jest zarówno dla małych firm, obcokrajowców oraz nowych firm
  • bardzo elastyczne warunki ustalane indywidualnie z przedsiębiorcą

Czytaj również

2 Comments
  1. Faktycznie udzielają leasingu bez BIK, więc jeśli ktoś pod tym kątem szuka dla siebie leasingu, mogę przyznać że faktycznie można uzyskać w IFL leasing samochodu, pomimo negatywnej historii w bazach. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego że nie jest to leasing bankowy, a leasing świadczony przez prywatną firmę. Nietrudno więc domyśleć się że może być drożej niż w przypadku tradycyjnych ofert leasingowych.

    (4/5)
  2. Nie wiem, ja posiadam negatywny BIK i leasingu za ich pośrednictwem nie udało mi się uzyskać, więc nie wiem co w takim razie stanowiło problem?

    (1/5)

Oceń: