e-direct VW Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Konto osobiste e-direct

Większość z popularnych banków posiada wśród wielu rodzaju kont osobistych takie reprezentacyjne dla siebie konto. W banku Volkswagen bank takim kontem skierowanym dla osób fizycznych jest konto e-direct.

Jak podkreśla bank na swoich stronach e-direct to nowoczesne i bezpłatne konto osobiste które skierowane jest do wszystkich osób które są pełnoletnie. Poza szeregiem darmowych opcji konto umożliwia również bezpłatny dostęp do konta przez internet, telefon komórkowy i stacjonarny i z każdego miejsca przez 24 godziny na dobę.

Co otrzymujemy bezpłatnie otwierając konto e-direct? Przede wszystkim w opcji Standard konto pozbawione jest opłat miesięcznych za prowadzenie konta, nie poniesiemy również żadnych opłat otwierając konto e-direct. Gdy konto będzie już aktywne będziemy mogli bezpłatnie dokonywać przelewów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych całkowicie przez internet. Kartę do konta (Visa Electron) otrzymamy również bezpłatnie a ponadto będziemy mogli za jej pomocą dokonywać wypłat z bankomatów na terenie Polski.

Wracając jeszcze na chwilę do wspomnianych wcześniej przelewów. Aby móc je wykonywać przez internet, otrzymamy specjalny elektroniczny token za pomocą którego bezpiecznie będziemy mogli dokonywać przelewów z naszego komputera.

Poza tymi opcjami, jeśli nie spełnią one naszych oczekiwań możemy poza opcją Standard otworzyć również inne rodzaje kont e-direct. Pozostałe dwa to pakiet srebrny w ramach którego otrzymujemy kartę Visa Classic i możliwość korzystania z wysokiego limitu kredytowego dostępnego w ramach konta, oraz pakiet Złoty z prestiżową kartą Visa Gold i najwyższym limitem kredytowym i pakietem ubezpieczeń. Warto nadmienić że kartami Visa Classic oraz Gold poza tym że możemy płacić nimi za zakupy w sklepach, na stacjach benzynowych możemy dodatkowo płacić również w internecie.

Czytaj również

Oceń:*