Diners Club – Karta dla aktywnie podróżujących

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
karta Diners Club Prestiżowa karta Diners Club Vintage to ciekawa propozycja dla osób zatrudniających pracowników, często podróżujących i odbywających służbowe podróże.

Oferta Diners Club skierowana jest zarówno do osób prowadzących małe i średnie firmy, przedstawicieli wolnych zawodów, a w szczególności do osób często podróżujących. Płatności kartą Diners Club są obsługiwane są obecnie w blisko 30 mln placówkach, w 190 państwach na całym świecie.

Karty Diners Club powstały z myślą o przedsiębiorcach, by sprostać potrzebom małych i średnich firm. Zapewniają one szereg korzyści płynących z posiadania kart firmowych Diners Club, szczególnie wśród osób udających się często w służbowe podróże.

Główne korzyści posiadania karty Diners Club

Karty Diners Club dla firm posiadają odroczony termin płatności aż do 59 dni, co daje pełną niezależność od banku. W ramach internetowej usługi e-Konto, posiadamy stały dostęp do konta karty, z możliwość cyklicznego raportowania aktualnego stanu salda. Dostęp do karty daje nam również ubezpieczenie w podróży zagranicznej nawet do 1 000 000 zł. Możemy również uczestniczyć w programie Miles & More, w którym uzbierane punkty możemy później wymieniać na bilety lotnicze.

Karta Diners Club PREMIUM VINTAGE

To prestiżowa karta z kompleksowym pakietem ubezpieczeń w podróży bez konieczności przeprowadzania aktywacji. Zapewnia ona ubezpieczenie sprzętu sportowego w podróży, wstęp do saloników lotniskowych na całym świecie czy korzystanie z usługi Fast Track na lotniskach które posiadają tego rodzaju usługę np. Lotnisko Chopina w Warszawie. Dostęp do pakietu Diners Club Safer World , będzie chronił przedmioty codziennego użytku które zabieramy w podróż. Ponadto dzięki karcie Diners Club Premium Vintage otrzymujemy dostęp do platformy rezerwacyjnej ClubMiles czy 5% zwrot do wykorzystania na booking.com.

Niepersonalizowana karta firmowa Diners Club służy do pokrywania kosztów podróży służbowych, którymi mogą być zarówno bilety lotnicze, wynajęcie hotelu czy wypożyczenie samochodu. Wykorzystamy ją również do opłacenia przejazdów płatnymi odcinkami dróg w systemie elektronicznego poboru opłat.

Karta ta sprawdzi się w wielu przedsiębiorstwach, ponieważ może poprawić płynność finansową firmy, dzięki odroczonej płatności do maksymalnie 59 dni. Uzyskujemy również stałą kontrolę nad wydatkami dzięki usłudze e-Konto czy dodatkowe ubezpieczenie dla pracowników często podróżujących.

Czytaj również

Oceń:*