Biz Bank kredyt na rozpoczęcie działalności

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kredyty na start w BIZ Banku

Kredyty udzielane na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej do tej pory nie były dostępne w ofertach banków, do momentu kiedy pojawiły się takie banki jak Idea Bank czy FM Bank. Ten ostatni w ostatnich miesiącach zmienił nazwę na Biz Bank ale nadal posiada w ofercie kredyt na start dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność.

Choć jak wspomnieliśmy we wstępie kredyt na start pojawił się swego czasu w ofercie wyżej wymienionych banków to niestety wśród konkurencyjnych banków raczej go nie uświadczymy a jeśli już to tylko w nielicznych przypadkach.

Oferta kredytu na start w BIZ Banku to oferta skierowana do osób które właśnie otwierają własną działalność gospodarczą lub też prowadzą ją od jakiegoś czasu, ale nie dłużej niż od 12 miesięcy. Kwoty dostępnych kredytów to od 3000 zł do 100 tyś zł.

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 miesiące możemy wnioskować o kredyt nie wyższy niż 20 000 zł, w przypadku dłuższego stażu możemy starać się o uzyskanie nawet maksymalnej kwoty dostępnego kredytu. Kredyt udzielany jest bez konieczności zabezpieczenia kredytu własnym majątkiem i bez poręczycieli ponieważ możemy skorzystać z poręczenia portfelowego JEREMIE gwarancji deminimis lub EIF.

Z kredytu na start w Biz Banku mogą skorzystać również franczyzobiorcy pod warunkiem że sieć franczyzowa działa od przynajmniej 18 miesięcy.

Czytaj również

Oceń:*