Arval BNP Paribas wynajem auta firmowego

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nie da się ukryć, że wynajem długoterminowy samochodów jest co raz popularniejszym tematem wśród osób prowadzących własne firmy. Jedną z takich ofert znajdziemy w Arval, firmie należącej do grupy BNP Paribas.

Czy wynajem długoterminowy samochodów różni się od standardowej oferty leasingu? Wbrew pozorom różnice są dosyć duże, ale czy korzystniejsze da klienta? Ten temat staraliśmy się dokładnie przeanalizować w obszernym artykule na temat wynajmu długoterminowego dla firm. Jeśli więc chcecie poznać jego główne zalety jak i wady to odsyłamy Was, właśnie do niego.

Co może zaoferować nam Arval?

Umowa na wynajem samochodu może zostać podpisana na okres od 2 do 5 lat. Firma ma do zaoferowania szeroki wybór samochodów i modeli w różnych standardach wykończenia. Od samochodów miejskich, sedanów, kombi po SUV’y i samochody dostawcze. Zaglądając na stronę firmy możemy przeanalizować aktualne oferty samochodów, wraz ze wstępną informacją na temat ceny miesięcznej czy okresu trwania umowy.

Nawiązując współpracę z Arval, możemy cieszyć się całkowicie nowym samochodem, bez ponoszenia dużych kosztów na starcie. Ponadto koszt ubezpieczenia jak i serwisu samochodu pozostaje po stronie firmie wynajmującej nam samochód, a więc w tym wypadku Arval. Jedyne o co musimy zadbać ze swojej strony, to opłacanie miesięcznej faktury. Przez cały okres umowy, mamy stałą miesięczną opłatę a fakturę z tytułu wynajęcia, możemy wliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Co więcej nie musimy dokonywać amortyzacji pojazdu, ponieważ nie jest on wliczany do majątku Najemcy.

Ponadto Arval zapewnia nam samochód zastępczy w przypadku awarii wynajmowanego samochodu. Po zakończeniu umowy, mamy możliwość jej przedłużenia, wybierając nowy samochód z bazy Arval lub rezygnację z umowy.

Czytaj również

Oceń: