Alior Bank Kredyt dla Firm

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kredyt dla Firm w Alior Banku. Kredyt dla Firm w Alior Banku uzyskamy na dowolny cel, prowadząc działalność przynajmniej od 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu firmowego to nawet do 600 000 zł.

Bardzo wiele osób zakładających własne firmy czy działalność gospodarczą, poszukuje dodatkowych środków finansowych. Takich które można byłoby przeznaczyć na dodatkowe inwestycje czy zakup potrzebnego sprzętu lub urządzeń. Wygodną ofertę takiego finansowania znajdziemy w ofercie Alior Banku.

Alior Bank posiada dosyć szeroki wachlarz produktów kredytowych, z którego mogą skorzystać osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa. Umożliwiają one sfinansowanie zarówno bieżących potrzeb firmy, jak również planowanych inwestycji. Korzystając z usług Alior Banku będziemy mogli dodatkowo liczyć na kompleksową obsługę i doradztwo ze strony fachowej obsługi banku.

Finansowanie dopasowane do potrzeb firmy

Główną ofertą Alior Banku która skierowana jest do przedsiębiorstw, stanowi finansowanie działalności bieżącej. W tym również w ramach z gwarancji de minimis które obejmują m.in kredyt obrotowy czy limit w rachunku firmowym. Ponadto bank może nam zaoferować także kredyty inwestycyjne czy finansowanie handlu. Dużym atutem oferty są wysokie kwoty kredytów z których będą mogły skorzystać głównie osoby prowadzące działalność od przynajmniej 12 miesięcy. Maksymalna kwota takiego kredytu dla firm może wynosić nawet do 600 000 zł. Dodatkowo bank zapewnia dojazd do klienta, w celu omówienia szczegółów kredytu.

Szczegóły oferty kredyt dla firm w Alior Banku

1. Finansowanie działalności bieżącej – w ramach tej oferty możemy uzyskać kredyt w rachunku firmowym lub skorzystać z kredytu obrotowego z gwarancją de minimis, który jest częścią rządowego programy wspierania mikro przedsiębiorstw. Sama gwarancja jest formą zabezpieczenia a sytuacji jeśli kredytobiorca nie byłby w stanie spłacić kredytu w ustalonym wcześniej terminie.

2. Kredyty Inwestycyjne – tutaj ofertę stanowi głównie kredyt technologiczny, który będzie idealnym rozwiązaniem w momencie gdy planujemy rozwój własnej firmy poprzez wdrożenie inwestycji technologicznych. Taki kredyt może zostać częściowo spłacony dzięki dofinansowaniu udzielonego przez BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego).

3. Finansowanie Handlu. Jedną z opcji dostępnych w ramach takiego finansowania jest popularna usługa faktoringu dla firm. W przypadku Alior banku jest to nowoczesna i w pełni zautomatyzowana obsługa wykupu wierzytelności. Nabycie wierzytelności jest realizowane w sesjach cogodzinnych. Dzięki temu płatność za dostarczoną fakturę może zostać zrealizowana nawet w ciągu kilku minut.

Czytaj również

Oceń:*