Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

4000 zł na 45 dni w Pożyczkaplus

800 zł za darmo na 30 dni dla nowych klientów i nawet do 4000 zł na 45 dni dla stałych firmy - tak wygląda nowa oferta firmy Pożyczkaplus.

Nowe wieści dotarły do mnie również z obozu firmy Pożyczkaplus, która wprowadziła do swojej dotychczasowej oferty trochę nowości. Dwie główne zmiany to zwiększenie limitu dla stałych klientów do 4000 zł oraz wydłużenie okresu spłaty do 45 dni a ponadto możliwość uzyskania do 800 zł za darmo przez osoby starające się o pierwszą pożyczkę w Pożyczkaplus.

Pożyczka do 4000 zł z 45-dniowym okresem spłaty – na taką propozycję mogą liczyć stali klienci Pożyczkaplus, którzy w firmie pożyczają już z 6 z rzędu pożyczkę. Ponadto oferta firmy wzbogaciła się o dodatkowy 45-dniowy okres spłaty, ten dostępny jest dla klientów od 3 pożyczki.

Pierwsza pożyczka za darmo do 800 zł – również nowi klienci mogą skorzystać z nowej promocji jaką jest pierwsza pożyczka za 0 zł do kwoty 800 zł. Okres spłaty w tym wypadku może wynosić maksymalnie do 30 dni.

Jakie osoby mogą uzyskać pożyczkę za pośrednictwem firmy Pożyczkaplus? Należy mieć ukończone 21 lat, posiadać polskie obywatelstwo, zatrudnienie oraz nie posiadać zadłużeń, o których informacja byłaby dostępna w bazach dłużników.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*