Zgarnij 700 zł za założenie konta w Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Myśleliście może w ostatnim czasie o tym, aby założyć sobie albo zmienić dotychczasowe konto osobiste? Jeśli tak, to teraz jest ku temu dobra okazja. Aż 700 zł możecie zyskać, otwierając konto w banku Citi Handlowy. Wystarczy że po założeniu konta, spełnicie jeszcze kilka dodatkowych warunków.

Żeby przybliżyć warunki promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”, należałoby zacząć od tego, że ta promocja nie jest dla wszystkich. Przede wszystkim promocja ograniczona jest liczbowo. A skorzysta z niej pierwsze 2000 osób które założą konto Citi Priority w banku Citi Handlowy. Ponadto udział w promocji mogą wziąć wyłącznie te osoby, którzy nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego. Dotyczy to również tych osób, którzy byli współposiadaczami konta. Lub Pełnomocnikami do Konta od dnia 31 października 2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty Citi Handlowego.

Jak zgarnąć 700 zł od Citi Handlowego?

Pierwszy krok to oczywiście założenie konta bankowego Citi Priority. Z uwzględnieniem warunków o których wspomniałem wyżej. Za samo otwarcie rachunku nic niestety od banku nie dostaniecie. Gotówką będzie Wam się za to należała w trzech poniższych przypadkach.

Nagroda do 450 zł – to pierwsza nagroda jaką możecie otrzymać, a będzie przyznana za waszą aktywność. Wykorzystując kartę którą otrzymacie do konta, będziecie dokonywać płatności i za każdą transakcję do 50 zł otrzymacie 5% zwrotu. Ta aktywność ma jednak swoje ograniczenia. Ponieważ zwrot będzie mógł być wypłacany nie dłużej jak za pierwsze 9 miesięcy. Nie trudno więc policzyć że maksymalnie będziecie mogli z tej aktywności wycisnąć 450 zł.

Premia 100 zł – taka premia będzie Wam się należała, jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu od chwili otwarcia konta, spełnicie 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta. Wtedy też otrzymacie 100 zł premii w kolejnym miesiącu. O co tu konkretnie chodzi?

Konto Citi Priority za 0 zł

Otóż aby nie płacić za prowadzenie konta Citi Priority, musimy spełnić jeden z dwóch postawionych warunków. Jeden mówi o tym, że powinniśmy utrzymać saldo rachunku w wysokości min. 30 000 zł. Ten warunek dla niektórych może być trudny do spełnienia. Dlatego może lepiej poradzicie sobie z drugim warunkiem jaki stawia Citi Handlowy, aby konto nie było obarczone opłatą za prowadzenie rachunku. Drugi z warunków mówi o tym, by zasilić konto miesięcznymi wpływami w wysokości 5000 zł. Oraz posiadać w rachunku dodatkowy produkt finansowy od Citi. Może być to karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny. Jeśli ja miałbym z tego zestawu wybrać coś dla siebie, to skorzystałbym z opcji karty kredytowej, bo jest to najtańsza opcja w utrzymaniu.

Nagroda nr. 3 czyli premia 150 zł. Taką premię będziemy mogli otrzymać od banku, jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta, spełnimy 1 z 2 warunków. Bezpłatnego prowadzenia konta oraz wykonamy dodatkowo 1 przelew miesięcznie z konta.

Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority

No dobrze, wiemy już co możemy zyskać posiadając Citi Priority. To teraz skupmy się na tym, ile możemy stracić zakładając konto w Citi Handlowy.

Prowadzenie konta za 0 zł lub za 25 zł miesięcznie

Jak wcześniej wspomniałem prowadzenie konta Citi Priority może być całkowicie darmowe. Pod warunkiem że podołamy warunkom które stawia nam bank. A więc albo utrzymamy saldo w w wysokości min. 30 000 zł. Albo przez konto co miesiąc przepływało będzie 5000 zł. A do tego jeszcze otworzymy dodatkowy produkt finansowy w Citi, o których wspominałem już wcześniej. Jeśli żaden z tych dwóch warunków nie zostanie spełniony w danym miesiącu, wtedy bank naliczy nam opłatę miesięczną za prowadzenie rachunku. Która w przypadku konta Citi Priotory wynosi aż.. 25 zł. Jak łatwo policzyć, w skali roku daje nam to 300 zł za samo prowadzenie rachunku.

To na szczęście jedyna opłata na którą musielibyście się przygotować. No chyba że zamarzy się Wam się również wykonanie przelewu w oddziale banku. Taki przelew, nie wiedzieć czemu kosztuje aż 8 zł. Może jego koszt jest aż taki wysoki, aby zniechęcić potencjalnych chętnych do wykonywania przelewów w stacjonarnych placówkach. Całkowicie darmowe są natomiast przelewy internetowe i możemy je wykonywać za darmo bez żadnych ograniczeń. Nie poniesiecie również żadnych dodatkowych opłat za wydanie karty do konta, korzystanie z karty. Jak również za wypłatę gotówki z bankomatów. Tu warto zaznaczyć, że darmowe wypłaty możemy realizować w dowolnie wybranych bankomatach na terenie całej Polski jak również zagranicą.

Podsumowując – sama oferta założenia konta Citi Priority a jednocześnie wzięcia udziału w promocji to na pewno korzystna propozycja, obok której nie sposób przejść obojętnie. Prawda jest jednak taka, że skorzystają na niej wyłącznie te osoby które posiadają dosyć wysokie dochody, których wysokość przekracza średnią krajową.

Czytaj również

2 Comments
  1. Fajna promocja, ale faktycznie skierowana do osób zarabiających nieco większe pieniądze. Ja od lat jestem wierna mBankowi i na razie nie widzę na horyzoncie żadnego innego banku, który byłby dla mnie lepszy 🙂

  2. Ja też nie potrzebuję zmieniać, bo dla mnie BZ WBK jest takim bankiem, który świetnie się sprawdza u mnie. Nie mają dużych opłat a ponadto potrafią zaoferować ciekawe produkty finansowe, przy których karta kredytowa praktycznie nie jest potrzebna np. limit w koncie.

Oceń: