Zarabiaj z Zaplo – 100 zł i więcej

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
100 zł - tyle że możemy otrzymać za każdego poleconego znajomego który weźmie pierwszą pożyczkę w firmie Zaplo.

Firma Zaplo, znana z internetowych pożyczek długoterminowych, uruchomiła program bonusowy w ramach którego wszystkie osoby które brały już u nich pożyczkę, będą mogły otrzymać premię za każdą poleconą osobę która zarejestruje się na stronie Zaplo i zostanie jej przyznana pożyczka. Za każdą taką osobę firma zapłaci nam 100 zł.

System Bonusowy Zaplo skierowany jest zarówno do obecnych jak i nowych pożyczkobiorców firmy – mogą to więc być osoby które brały już wcześniej u nich pożyczkę jak również te które zarejestrują się na stronie Zaplo i uzyskają pożyczkę. Jeśli zatem chcielibyśmy wziąć udział w programie a nie braliśmy jeszcze u nich pożyczki to wystarczy że złożymy wniosek o pożyczkę a następnie firma nam ją udzieli. Od tego momentu mamy już w firmie status pożyczkobiorcy który upoważnia nas do promocji programu wśród naszych znajomych.

Nie musimy w tym celu brać żadnych wysokich pożyczek, wystarczy sięgnąć np. po tą najmniejszą i zarazem najszybszą w spłacie czyli 500 zł na 3 miesiące.

Zarejestrowaliśmy się w Zaplo, dostaliśmy pożyczkę i co dalej? Na stronie Zaplo znajdziemy specjalną podstronę Zarabiaj w ramach której będziemy mogli polecać pożyczki firmy naszym znajomym. Wystarczy że wprowadzimy tam adres e-mail znajomej dla nas osoby oraz telefon kontaktowy. Musimy jednak pamiętać że wysyłając takie dane składamy oświadczenie że wysyłamy zaproszenia do skorzystania z pożyczki, osobie którą znamy i która wyraziła na to zgody. Warto więc wcześniej uprzedzić wcześniej taką osobę i zapytać czy będzie zainteresowana taką ofertą.

Za co otrzymamy 100 zł? Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za każdą osobę która dzięki naszemu poleceniu zarejestruje się na stronie Zaplo, złoży wniosek o pożyczkę oraz ją otrzyma. Zatem im więcej osób przez nas poleconych uzyska pożyczkę w Zaplo tym więcej pieniędzy będziemy mogli zyskać.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz regulamin programu bonusowego znajdziecie na stronach Zaplo.

Czytaj również

Oceń:*