Wygraj tableta Sony Xperia Z4 w Smart Pożyczce

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Smart konkurs od Smart Pożyczki z atrakcyjną nagrodą główną

Smart Pożyczka czyli firma specjalizująca się w udzielaniu chwilówek, uruchomiła specjalną promocję w ramach której możemy stać się posiadaczem prestiżowego tableta Sony Xperia Z4. Wystarczy że weźmiemy u nich pożyczkę i udzielimy odpowiedzi na jedno, dosyć proste pytanie a jednocześnie będziemy mieli szansę zawalczyć o nagrodę główną.

„Bądź smart! Weź pożyczkę na majówkę i wygraj tablet SONY XPERIA Z4” – takim hasłem reklamowym Smart Pożyzka rozpoczęła promocję nowego konkursu w którym do wygrania jest wspomniany już tablet oraz jako nagrody pocieszenia 3 Selfie sticki czyli kije do robienia selfie. Konkurs rozpoczął się z dniem 20 kwietnia i potrwa równy miesiąc czyli do 20 maja 2016.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Pierwszy krok to jak można się domyśleć, wzięcie pożyczki w Smart Pożyczce. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie braliśmy jeszcze pożyczki w firmie, możemy to zrobić całkowicie za darmo i bez żadnych dodatkowych opłat. W ramach pierwszej pożyczki możemy sięgnąć po kwotę nawet do 1000 zł i oddając ją w terminie nie dłuższym jak 30 dni, będziemy mogli zwrócić dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy.

Jeśli już uda nam się uzyskać pożyczkę w Smart Pożyczce to będziemy mieli jeszcze jeden warunek do spełnienia jakim jest udzielenie odpowiedzi na proste pytanie, zamieszczone na stronie konkursowej.

Jak możemy przeczytać w regulaminie konkursu, dane zwycięzcy wraz z miejscowością zamieszkania zostaną ogłoszone na stronie internetowej firmy oraz na Facebook’u w terminie do 31.05.2016.

Czytaj również

Oceń:*