Wygraj spłatę pożyczki w Szybka Gotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Konkurs Świąteczny Szybkiej Gotówki, w ramach której mamy szanse wygrania pełnej spłaty pożyczki. W przypadku zwycięzców, zostanie anulowana nie tylko prowizja pożyczki ale również jej pełna kwota do spłaty.

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Z Atrakcyjną ofertą wychodzi do nas Szybka Gotówka, firma udzielająca chwilówek internetowych. Możemy u nich wygrać całkowitą spłatę zaciągniętej pożyczki.

W okresie przed świątecznym pojawia się wiele różnego rodzaju promocji. Dostępna są one również w firma pożyczkowych, które umożliwiają uzyskanie pożyczki przez internet. Jedną z takich ofert posiada Szybka Gotówka.

Wygraj szanse nie spłacać pożyczki

Z dniem 16 grudnia 2019 Szybka Gotówka rozpoczęła promocję, w ramach której można wygrać pełną spłatę pożyczki. Szanse na to będzie miało 3 zwycięzców, którzy w dniach od 16 do 24 grudnia 2019 wezmą pożyczkę w Szybkiej Gotówce. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki, konieczne będzie wysłanie dodatkowych odpowiedzi na pytania konkursowe. Chodzi tutaj o najbardziej pomysłowe, zwięzłe i oryginalne odpowiedzi.

W ramach pierwszej pożyczki w Szybka Gotówka uzyskamy pożyczki w wysokości nawet do 6000 zł. Pożyczki dla nowych klientów objęte są promocją, dzięki czemu nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów poza zwracaną kwotą. Warunkiem jest jednak terminowa spłata pożyczki. Okres spłaty może wynosić nawet do 65 dni.

Kto może otrzymać pożyczkę w Szybkiej Gotówce i wziąć udział w konkursie? Każda osoba, która posiada ukończone 18 lat. Mogą to więc być zarówno nowi, jak i stali klienci firmy pożyczkowej (pod warunkiem że nie posiadają zadłużeń wobec Szybkiej Gotówki). Niezbędne do otrzymania będzie również posiadanie rachunku bankowego i telefonu komórkowego.

Nagrodą w konkursie jest całkowita spłata pożyczki, zaciągniętej w trakcie trwania promocji. Oznacza to spłatę zobowiązania w postaci pełnej kwoty pożyczki, jej odsetek oraz prowizji.

Czytaj również

Oceń:*