Wygraj spłatę pożyczki w Lendon

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Konkurs Lendon w którym każdego dnia jedna osoba wygrywa spłatę pożyczki.

Firmy udzielające chwilówek oraz pożyczek pozabankowych od czasu do czasu częstują nas różnego rodzaju promocjami. Nową akcję promocyjną przygotowała dla swoich klientów właśnie firma Lendon. Sięgając po ich krótkoterminową pożyczkę, mamy szanse wygrać spłatę pożyczki zaciągniętej w firmie.

O firmie Lendon miałem okazję pisać już nie raz. Specjalizuje się w ona udzielaniu popularnych chwilówek, czyli krótko mówiąc – pożyczek z krótkim okresem spłaty. To co wyróżnia ich ofertę spośród innych podobnych propozycji na rynku pożyczkowym, to na pewno wydłużony okres spłaty chwilówki, który może sięgać nawet do 45 dni.

Codziennie 1 osoba wygrywa spłatę pożyczki w Lendon

Nowy konkurs która uruchomiła firma Lendon, polega na tym że każda osoba która weźmie pożyczkę za ich pośrednictwem ma szansę wygrania pełnej spłaty pożyczki. Jeśli więc przykładowo weźmiemy w Lendon kwotę 2000 zł i nam się poszczęści, to nie będziemy musieli zwracać firmie ani złotówki. Każdego dnia losowana jest jedna osoba, która ma zaciągniętą pożyczkę w Lendon i która nie będzie musiała jej spłacać, ponieważ firma zrobi to za nią. Okres konkursowy trwa od dnia 7 sierpnia 2017 roku do dnia 5 listopada 2017 włącznie, z wyłączeniem następujących okresów: 11-24 września 2017 oraz 09-22 października 2017. Z dodatkowymi informacjami na temat konkursu możecie zapoznać się na stronie firmy, gdzie znalazł się pełen regulamin konkursu.

Warto przypomnieć że osoby sięgające po pierwszą pożyczkę w Lendon tą pierwszą pożyczkę mogą uzyskać całkowicie za darmo. Już jako nowy klient możemy wnioskować o kwotę w maksymalnej wysokości nawet 2500 zł. Pożyczka będzie w pełni darmowa, pod warunkiem jej zwrotu w ustalonym wcześniej terminie. Dla stałych klientów limit pożyczek został podniesiony do kwoty 5000 zł. Bardzo elastyczny jest również termin spłaty pożyczki w Lednon ponieważ może on wynosić od 5 do nawet 45 dni. Możliwość uzyskania pożyczki będą miały te osoby które posiadają ukończone 20 lat i nie posiadają zadłużeń o których informacja byłaby widoczna w rejestrach dłużników.

Czytaj również

Oceń:*