Wonga wydłuża okres spłaty pożyczki do 24 miesięcy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Wonga rozszerzyła okres spłaty pożyczek rataknych do 24 miesięcznych rat.

Oferta Wongi robi się co raz bardziej atrakcyjna – nie tak dawno firma chwaliła się najtańszą pożyczką ratalną a teraz rozszerzyła okres spłaty pożyczki do 24 miesięcy. Obecnie więc mamy do wyboru nie tylko 12 miesięczny okres spłaty ale również dodatkową opcję spłaty w 18, 20 czy 24 ratach miesięcznych.

Wonga bardzo szybka stała się jednym z czołowych pożyczkodawców w Polsce, na co bez wątpienia mają wpływ stosunkowo niskie koszty pożyczek oraz oferta pożyczek będąca praktycznie na wyciągnięcie ręki. Bez względu na to czy jesteśmy zainteresowani 30 lub 60-dniową chwilówką czy pożyczką ratalną, wszystkie formalności w Wondze możemy załatwić zdalnie, a do tego bez konieczności przesyłania dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

Pożyczka ratalna teraz nawet w 24 ratach – maksymalny 12 miesięczny okres spłaty pożyczek ratalnych, został teraz wydłużony w Wondze do 24 miesięcy. Sięgając po maksymalną na dzień dzisiejszy pożyczkę wynoszącą 3000 zł mamy do wyboru szeroki zakres spłaty pożyczki, mogący sięgać nawet do 24 miesięcznych rat. Co jednak najlepsze, nawet przy tak długim okresie spłaty mamy do dyspozycji praktycznie najtańszą ofertę na rynku.

Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać pożyczkę ratalną w Wondze? Pierwszy wymóg to ukończone 18 lat oraz posiadanie zatrudnienia. Do uzyskania pożyczki będzie również potrzebna nie naganna historia kredytowa a więc brak posiadanych zadłużeń zarówno w bazach dłużników jak również w BIK. Wonga jest jedną z nielicznych firm pożyczkowych, która do uzyskania pożyczki nie wymaga dokonywania opłat weryfikacyjnych.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Wonga to już nie tylko pożyczki z maksymalnym okresem spłaty 24 miesięcy, ale pożyczki ze znacznie dłuższą spłatą. Co więcej, oferta Wongi to jedna z najdłuższych opcji spłaty wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe. Aktualnie ten maksymalny okres spłaty może wynosić nawet do 60 miesięcy a więc 5 lat.

Oceń:*