Ferratum ogłasza Wielkanocny Konkurs

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Konkurs Wielkanocny Ferratum w ramach którego do wygrania mamy tablety Samsung TAB E T560NZW

Do świąt wielkanocnych pozostało już niespełna trzy tygodnie, choć już teraz możemy poczuć świąteczny nastrój obserwując choćby telewizyjne reklamy czy zapowiedzi popularnych supermarketów. W wielkanocny nastrój postawiła wprowadzić nas również pożyczkowa firma Ferratum Bank ogłaszając Konkurs Wielkanocny.

Wielkanocny Konkurs Ferratum banku to możliwość wygrania Tableta Samsung TAB E T560NZW. Udział w konkursie będą mogły wziąć osoby które wezmą pożyczkę na raty w Ferratum Banku, następnie prześlą na adres e-mail; konkurs@ferratumbank.pl ciekawe zakończenie zdania: „Pożycz sobie najlepszego…” z dodatkowymi informacjami personalnymi, o których informacje znajdziecie na stronie konkursowej Ferratum. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną w konkursie, można wzbogacić odpowiedź w dodatkową pracę w postaci zdjęcia czy pracy plastycznej.

Konkurs Ferratum Bank

Zgłoszenia konkursowe będzie można przesyłać do 18 kwietnia 2018 roku a najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi zostaną wyłonione nie później jak w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji i oczywiście nagrodzone.

Pożyczka Ratalna w Ferratum Bank – przypomnę tylko że w ofercie Ferratum znajdziecie pożyczki długoterminowe ze spłatą w ratach miesięcznych od 6 do nawet 24 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek z których możemy skorzystać w ramach oferty to od 1000 do 5000 zł. Firma nie ma wygórowanych wymagań względem pożyczkobiorców – wystarczy że posiadamy ukończone 21 lat i nie posiadamy zadłużeń w Krajowym Rejestrze Długów a będziemy mieli duże szanse na uzyskanie pożyczki.

Wszystkie formalności związane z pożyczką można załatwić drogą internetową i bez wychodzenia z domu. Jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę możecie obliczyć sobie jej dokładny koszt wprowadzając kwotę pożyczki której jesteśmy zainteresowani pożyczeniem oraz okres spłaty. Narzędzie do symulacji pożyczki przedstawi nam dokładną wysokość raty miesięcznej pożyczki oraz jej łączny koszt.

Czytaj również

Oceń:*