Wielka loteria Provident – do wygrania samochody i gotówka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Wielka Loteria Provident W Wielkiej Loterii Providenta mogą wziąć udział wszyscy klienci firmy i wszystkie pożyczki, które zostaną zaciągnięte nie później niż do 26 czerwca 2018 roku. Do wygrania 5 samochodów osobowych marki Ford oraz 500 x 1000 zł.

Niektóre firmy pożyczkowe lubią organizować dodatkowe akcje promocyjne, w ramach których można zgarnąć jakieś dodatkowe nagrody. Właśnie wczoraj firma Provident uruchomiła Wielką loterią, w której do wygrania są samochody marki Ford oraz nagrody pieniężne.

Do kogo skierowana jest Wielka loteria Provident? Loteria skierowana jest do wszystkich osób które w dniach 23.05 – 26.06.2018 wezmą pożyczkę za pośrednictwem firmy Provident. W loterii mogą wziąć udział wszyscy klienci firmy, niezależnie od wysokości zaciąganej pożyczki. Po pozytywnym przyznaniu nam pożyczki, wystarczy że wyślemy SMS z numerem umowy pod numer 732-120-088 (koszt sms’a wg. taryfy operatora). Nie trzeba więc spełniać żadnych dodatkowych warunków aby wziąć udział w loterii. Wystarczy wziąć pożyczkę w Providencie a następnie pamiętać o wysłaniu sms’a.

Co jest do wygrania w ramach loterii Providenta? Przyznać trzeba że jak na taką akcję nagród jest sporo i są one atrakcyjne. Nagrody główne, a więc te najbardziej wartościowe to aż 5 samochodów Ford EcoSport 1.0 EcoBoost. To jednak nie wszystko, ponieważ aż 500 osób będzie miało możliwość wylosowania nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł.

W ramach przypomnienia mogę dodać że pożyczkę w firmie Provident może uzyskać każda osoba która posiada już ukończone 18 lat. Oczywiście aby uzyskać pożyczkę należy uzyskiwać dochód w chwili składania wniosku o pożyczkę. Firma udziela pożyczek zarówno osobom zatrudnionym na umowę, pracującym na własnej działalności jak również emerytom czy rencistom. Pożyczki oferowane przez Providenta są dostępne w kilku wariantach. Można je uzyskać w ramach pożyczki domowej, odbieranej w domu jak również całkowicie przez internet bez odbywania spotkać z konsultantami firmy. Aktualnie w ofercie są dostępne pożyczki w wysokości do 15 000 zł z okresem spłaty do 24 rat miesięcznych.

Czytaj również

Oceń:*