Weź pożyczkę od Hapi Pożyczki i zacznij spłacać po świętach

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Świeżutka oferta od Hapi Pożyczki, w ramach której spłatę pożyczki możemy rozpocząć dopiero po 2 miesiącach od jej zaciągnięcia.

Choć do świąt pozostało jeszcze trochę czasu to zauważyłem że już powoli zaczyna się rozkręcać ogromna machina zwana okresem przedświątecznym. W tym czasie do boju ruszają promocyjne oferty kredytów i pożyczek a jedną z pierwszych takich ofert jest propozycja od Hapi Pożyczki. Polega ona na możliwości wzięcia pożyczki teraz, a rozpoczęciu jej spłaty dopiero po 2 miesiącach od chwili podpisania umowy.

Weź pożyczkę teraz i zacznij spłacać nawet za 2 miesiące. Nie da się ukryć że to nie zbieg okoliczności iż nowa promocja od Hapi Pożyczki wystartowała akurat w takim momencie. Biorąc pożyczkę teraz, będziemy mogli zacząć ja spłacać dopiero w styczniu, czyli po świętach i zaraz po nowym roku. Nie będziemy musieli się więc martwić tym, że spłata pierwszej raty pożyczki przypadnie nam akurat w okresie świątecznym. W jeszcze lepszej sytuacji będą osoby które zdecydują się na pożyczenie gotówki z Hapi na początku grudnia. Te osoby spłatę pożyczki będą mogły rozpocząć dopiero w lutym, przyszłego roku.

Do 10 000 zł i do 24 miesięcy spłaty. Takie kwoty pożyczki i taki maksymalny okres spłaty mamy do dyspozycji, korzystając z oferty Hapi Pożyczek. Warto wspomnieć o tym że usatysfakcjonowane będą również te osoby którym zależy na szybkiej spłacie pożyczki, ponieważ mają one możliwość spłaty nawet w ciągu 3 miesięcznych rat.

Całkowicie przez internet. Dużym udogodnieniem w przypadku tych pożyczek jest możliwość dopełnienia wszystkich potrzebnych formalności całkowicie online a więc bez potrzeby wychodzenia z domu. Co więcej z oferty mogą skorzystać również te osoby które z powodu zbyt niskiego wieku (18 czy 19 lat) nie uzyskały potrzebnej gotówki za pośrednictwem kredytu bankowego. Zadowolone będą również te osoby którym zależy na szybkim zastrzyku gotówki, ponieważ pożyczkę od Hapi możemy mieć na swoim koncie, jeszcze tego samego dnia w którym złożyliśmy wniosek o pożyczkę.

Czytaj również

Oceń:*