Weź pożyczkę i odbierz prezent od Smart Pożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Konkurs świąteczny w Smart Pożyczka! Każda osoba która sięgnie po pożyczkę w firmie, będzie miała szansę otrzymać kupon podarunkowy do wykorzystania w sieci sklepów Empik.

Smart Pożyczka rozpoczęła na dobre okres świąteczny. Od 20 listopada, czyli od dzisiaj, każda osoba składająca wniosek o pożyczkę będzie miała możliwość wygrania nagrody w postaci karty podarunkowej do sklepów Empik.

Smart Pożyczka jest jest już dosyć znaną marką na rynku pożyczek krótkoterminowych. Za ich pośrednictwem mamy możliwość pożyczenia chwilówki z tradycyjnym 30-dniowym okresem spłaty. Jako nowy klient, pierwszą pożyczkę uzyskamy całkowicie za darmo i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Karta podarunkowa do sklepów Empik

Osoby które złożą wniosek o pożyczkę, za pośrednictwem Smart Pożyczki w okresie od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku, będą miały szanse otrzymania od firmy dodatkowego prezentu świątecznego. Codziennie, począwszy od 1 grudnia, a kończąc na 24 grudnia, pięciu autorów najbardziej kreatywnych życzeń otrzyma kartę podarunkową do sklepów Empik, o wartości 100 zł. Warunkiem jest uzyskanie pożyczki za pośrednictwem firmy Smart Pożyczka, oraz jej terminowa spłata w ustalonym terminie. Ostatnim krokiem jest przesłanie indywidualnych życzeń świątecznych za pomocą specjalnie przygotowanego formularza. Nagrody zostaną przekazane Zwycięzcom drogą pocztową, niezwłocznie po terminowej spłacie pożyczki.

Na koniec kilka słów podsumowania na temat samej oferty Smart Pożyczka. Jak już wspomnieliśmy wcześniej jest to pożyczka krótkoterminowa z jednorazową opcją spłaty. W ramach pierwszej pożyczki możemy uzyskać maksymalnie do 3000 zł, w ramach kolejnych pożyczek może to być nawet do 7000 zł. W obu przypadkach okres spłaty pozostaje ten sam i wynosi maksymalnie 30 dni. Warunkiem uzyskania pożyczki internetowej jest ukończone 19 lat, posiadanie stałego dochodu i zatrudnienia. Firma przeprowadza weryfikację za pośrednictwem rejestrów dłużników oraz przez Platformę Wymiany Informacji Pożyczkowej CRIF. Smart Pożyczka nie weryfikuje w BIK danych osób wnioskujących o pożyczkę, ani nie udostępnia danych w tej bazie.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Ciekawy konkurs świąteczny. Bon do empiku na pewno przed świętami niejednemu się przyda. Do tego taka pożyczka też będzie pomocna przed świętami.

    (5/5)
Oceń:*