Tablet, Smartfon lub Zegarek Samsunga gratis!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Citibank uderza z kolejną promocją, w ramach której możemy stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z trzech urządzeń elektronicznych marki Samsung. Tabletu, smartfonu lub zegarka. Jedyne co należy zrobić aby stać się posiadaczem jednej z nagród, to założenie karty kredytowej w Citibanku. Oraz spełnienie kilku dodatkowych warunków.

Prezenty Samsung do karty kredytowej

Citi często przyciąga potencjalnych klientów podobnymi akcjami. Teraz uruchomił kolejną promocję, w ramach której wszystkie osoby które zamówią kartę kredytową Citibanku a nie są jeszcze klientami banku, mają szanse na otrzymanie wybranego gadżetu Samsunga:

  • tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite
  • smartfon Samsung Galaxy J1
  • zegarek Samsung Galaxy Gear Fit


Wystarczy że przy składaniu wniosku o kartę zaznaczamy nagrodę którą jesteśmy zainteresowani. Należy wspomnieć że pula nagród jest ograniczona, dlatego jeśli mocno zależy nam na konkretnej nagrodzie warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku. A następnie spełnić dodatkowe warunki promocji. Mamy na to czas do końca sierpnia tego roku.

Gdy już uda nam się uzyskać kartę kredytową Citibanku kolejnymi warunkami promocji na naszej drodze będą trzy punkty a konkretnie:

  • dokonanie bezgotówkowej transakcji za pomocą karty na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę
  • zalogowanie do serwisu bankowości internetowej Citibanku w ciągu 30 dni od podpisania umowy
  • trzeci warunek to posiadanie karty w momencie otrzymania nagrody

Warto nadmienić, że sama karta kredytowa Citi World Mastercard poza tym że możemy nią płacić za zakupy a więc dokonywać transakcji bezgotówkowych, daje nam możliwość uzyskania rabatów w wielu sklepach. Jak choćby H&M, Merlin, Multikino, Play, Intersport, Douglas.

Czytaj również

Oceń: