Tablet Samsunga od Ratki.pl

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Ostatnio dosyć dużo pisałem o bankowych promocjach, które często pojawiają się przy okazji kont osobistych. Dzisiaj promocja z innego sektora a mianowicie pozabankowego. Serwis pożyczkowy Ratka.pl uruchomił właśnie promocję, w ramach której możemy stać się posiadaczem jednego z czterech tabletów Samsung Galaxy Tab 3 8GB.

Jak się pewnie domyślacie, aby starać się o wygranie jednego z takich tabletów konieczne jest zaciągnięcie pożyczki w serwisie ratka.pl. W terminie od 12.10.2015 roku do dnia 08.11.2015 roku. Każdego tygodnia jedna z osób która otrzymała pożyczkę za pośrednictwem Ratki, otrzyma w prezencie tablet Samsunga. Ogólnie więc podczas czterech tygodni trwania konkursu, zostaną rozdane 4 wspomniane wyżej tablety. Jedna osoba może wygrać maksymalnie 1 nagrodę. A więc trafią one do 4 różnych osób które otrzymają pożyczkę i spełnią dodatkowe (nie skomplikowane) warunki konkursu.

Tablet Samsung do pożyczki w Ratka.pl

Udział w konkursie mogą brać osoby które ukończyły 18 lat. Oraz posiadają dowód osobisty i zamieszkują na terenie Polski. Tym dodatkowym nie skomplikowanym punktem konkursu o którym wspomniałem wcześniej, będzie wysłanie odpowiedzi na proste pytania konkursowe. Oraz udostępnienie profilu Ratka.pl na portalu Facebook.

W ofercie ratka.pl znajdziemy pożyczki z długim okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy, a kwoty dostępnych pożyczek sięgają od 1000 do 3400 zł. Wysokość raty pożyczki oraz dokładną kwotę do spłaty możemy wygodnie sprawdzić za pomocą specjalnego kalkulatora do symulacji pożyczek.

Z pełnym regulaminem konkursu możecie zapoznać się po przejściu na stronę internetową Ratki.pl.

Czytaj również

Oceń: