Tablet na nowy rok szkolny od Providenta!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
W ramach nowej promocji w Providencie, wszystkie osoby które będą brały pożyczkę w firmie w najbliższym czasie mają szanse stać się posiadaczami tabletów Lenovo.

Zbliża się wrzesień a co za tym idzie, również i rok szkolny. Firma Provident postanowiła to wykorzystać i uruchomiła specjalną akcję promocyjną, w ramach której do zdobycia jest aż 2800 tabletów o wartości około 320 złotych.

Weź pożyczkę online i wygraj tablet – tak zachęca do wzięcia udziału w akcji promocyjnej Provident. I zachęcać ma czym ponieważ do rozdania firma ma aż 2800 tabletów które mogą trafić do każdego kto do 18 września weźmie pożyczkę w Providencie. Główny warunek jaki należy spełnić to sięgnięcie po pożyczkę w wysokości przynajmniej 2000 zł, przystąpienie do ubezpieczenia pożyczki w AXA oraz spłacenie przynajmniej jednej raty pożyczki.

Tablet o wartości 320 zł – jak udało mi się wypatrzeć w regulaminie, wspomnianym tabletem jest tutaj tablet marki Lenovo którego cena rynkowa wynosi około 320 zł, brakuje niestety bliższych informacji na temat modelu.

Jeżeli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji warto bliżej zapoznać się z regulaminem promocji ponieważ na moje oko odbywają się tam jednocześnie dwie akcje promocyjne a mianowicie „Wygraj tablet” oraz „Zdobądź tablet” (ten z dodatkowym udziałem AXA). Obecnie aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Providenta, nie jest konieczne odbywanie bezpośrednich spotkań z konsultantami ponieważ wszystkie formalności związane z pożyczką możecie załatwić zdalnie. W chwili obecnej w ten sposób można uzyskać maksymalnie do 7500 zł z wybranym okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Świetna promocja i oferta bankowa w jednym 🙂 Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z tej wyjątkowej oferty.
    Dzięki za fajne opisanie promocji, z resztą jak zawsze 🙂

Oceń:*