Tablet lub wideorejestrator w prezencie czyli przegląd kart kredytowych Citibanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Jeśli myślicie o założeniu karty kredytowej to warto zajrzeć jakie promocje przygotował pod tym kątem Citibank - bank rozdaje sporo gadżetów, daje tani kredyt w karcie a do tego rabaty w wielu popularnych sklepach.

Rzuciły mi się dziś w oczy dwie reklamy Citibanku i obie dotyczyły kart kredytowych tego banku. Jeden z bannerów kusił mnie kilkoma nagrodami, spośród których jedna z nagród mogłaby być moja gdybym zamówił kartę kredytową Citibanku. Drugi natomiast kusił gotówką w wysokości 10 000 zł za 20 zł miesięcznie które mógłbym dostać od banku jeśli tylko dołączę do grona ich nowych klientów i założę u nich kartę Citi Simplicity.

Pomyślałem sobie że skoro sporo się u nich dzieje i na niektórych z tych promocji można nieźle skorzystać to warto byłoby przedstawić wszystkie nowe karty kredytowe które mają w ofercie. A zacznę od promocji o której już pisałem na łamach B24 i która co prawda miała zakończyć się z końcem sierpnia, ale dostępna jest nadal tyle że małymi zmianami.

Karta Kredytowa + 3 gadżety

Wspomniana zmiana dotyczy listy gadżetów które stanowią gratisy do karty kredytowej Citibank World Mastercard. W poprzedniej edycji mieliśmy tablet, smartfon lub zegarek a teraz jedną z trzech nagród są tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite, smartfon Samsung Galaxy J1 lub głośnik Level Box Mini. jak przeczytałem w materiałach informacyjnych, pula nagród jest nieograniczona a więc jeśli w ramach złożonego wniosku uda nam się kartę kredytową uzyskać to będziemy mogli wybrać taką nagrodę jaką chcemy.

Główne korzyści jakie będziemy mieli zakładając kartę Citibank World Mastercard to dodatkowe punkty które będziemy mogli wymienić na nagrody z katalogu, aż 1000 punktów na powitanie które możemy wymienić na voucher 30 zł w sklepach H&M lub Douglas. Karta będzie nas upoważniać również do stałych rabatów u partnerów Citi którymi są m.in. H&M, InterSport, Merlin, Play, Multikino czy Douglas.

Karta Kredytowa Citi Simplicity – 10 000 zł kredytu za 20 zł miesięcznie


Oferta Citi która dotyczy wyłącznie nowych klientów zachęca do sięgnięcia po 10 000 zł gotówki z limitu który otrzymujemy w ramach karty Simplicity za jedyne 20 zł miesięcznie. Maksymalny okres spłaty zadłużenia wynosi jednak 12 miesięcy a sama oferta ważna jest do końca roku 2015.

Karta Kredytowa Citi Simplicity posiada brak opłaty rocznej za korzystanie z karty i bezpłatne powiadomienia o spłacie karty. Dodatkowym udogodnieniem jest nieoprocentowany kredyt przez 56 dni, brak opłaty za karty dodatkowe, podobnie jak w przypadku poprzedniej karty rabaty w wybranych sklepach oraz darmowa naklejka zbliżeniowa PayPass.

Karta Kredytowa Citibank BP-Payback

Jeśli często tankujecie paliwo na stacjach BP to może być to dla Was dobra propozycja ponieważ osoby które zdecydują się na założenie tej karty mogą odebrać gratisowy wideorejestrator MIO Mivue 600. To jednak nie koniec ponieważ za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach BP otrzymamy 1 zł zwrotu na kartę a za każde wydane 2 zł na stacji BP naliczony zostanie nam 1 punkt Payback które później możemy wymieniać na nagrody. Za pierwszą transakcję jaką dokonamy za pomocą karty, otrzymamy punkty powitalne:
– 3000 punktów – w przypadku Motokarty PAYBACK Gold
– 1500 punktów – w przypadku Motokarty PAYBACK Silver

Te trzy karty moim zdaniem zasługują na największą uwagę, jednak skoro już postanowiłem poświęcić ten artykuł kartom Citibanku to warto w tym miejscu wspomnieć po krótce o dwóch innych kartach kredytowych dostępnych w ofercie.

Pierwszą z tych kart jest Karta Kredytowa PremierMiles która może zainteresować osoby często podróżujące po całym świecie. Za każde 5 zł wydane bezgotówkowo za pomocą karty otrzymujemy 1 Citi Milę a następne zdobyte mile możemy wymienić na bilety lotnicze czy noclegi w hotelach na całym świecie. Na dobry początek otrzymujemy 2000 mil powitalnych.

Drugą z kart jest Karta kredytowa Citibank MasterCard World z którą możemy otrzymać specjalne zniżki u 7 partnerów karty którymi są H&M (25% na drugą rzecz), MULTIKINO (10% rabatu), Pure Jatomi Fitness (10% zniżki na członkostwo), PERFUMERIE DOUGLAS (bon o wartości 20 zł), Play (rabaty na abonament), INTERSPORT (bon o wartości 10 zł) i merlin.pl (rabat do 5%).

Czytaj również

1 Opinie
  1. Citibank bardzo często ma różnego promocje, więc jak ktoś chce skorzystać z tego promocji w ramach karty kredytowej Citi, to niemal zawsze będzie na to dobry czas.

    (4/5)
Oceń:*