Tablet Lenovo w prezencie od Citibanku do końca czerwca!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Citi Handlowy akurat dosyć często raczy nas promocjami. W ramach których możemy stać się posiadaczem jakiegoś ciekawego gadżetu. Tym razem zakładając jedną z dwóch kart kredytowych i spełniając dodatkowe warunki, możemy stać się posiadaczami jednego z tabletów marki Lenovo.

Przyznam że tą promocją, to zainteresowałem się akurat samemu, ponieważ mojemu tabletowi przydarzył się nie tak dawno dosyć nieszczęśliwy wypadek. W efekcie czego jego przednia szybka rozsypała się niemal w drobny mak. Pomyślałem więc że trzeba byłoby rozejrzeć się za czymś nowym. Kiedy w międzyczasie dotarła do mnie informacja o aktualnej promocji Citibanku i możliwości odebrania tabletu Lenovo TAB 2 A7-30. Wartość rynkowa tabletu – około 400 zł a więc nie jest to sprzęt z najniższej półki. A możemy mieć go całkowicie za darmo. Co należy zrobić aby stać się jego posiadaczem? W pierwszej kolejności należałby wspomnieć że promocja ta dotyczy osób które nie są klientami CitiBanu, a następnie…

Krok pierwszy – wybór karty kredytowej

Aby stać się posiadaczem jednego z tabletów Lenovo, będziemy musieli założyć w banku jedną z dwóch kart kredytowych. To od nas zależeć będzie którą wybierzemy. A mamy tutaj do wyboru kartę World MasterCard, która jest na pewno dobrą kartą. Tym bardziej jeśli zależy nam na uzyskiwaniu dodatkowych zniżek w różnego rodzaju sklepach pokroju H&M czy Douglas. Minus w przypadku tej karty jest jednak taki, że wiąże się ona z nie małą opłatą miesięczną w wysokości 18 zł. Jeśli więc wolelibyśmy kartę za którą nie będziemy ponosić żadnych miesięcznych opłat, to lepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity. Ta karta to brak opłaty rocznej za kartę oraz bezpłatne przypomnienia o spłacie karty czy powiadomienia sms.

Krok drugi – spełnienie 2 warunków

Oczywiście samo założenie karty to nie wszystko aby otrzymać darmowego tableta. Potrzebne będzie jeszcze spełnienie określonych warunków. Pierwszy z nich jest dosyć prosty, ponieważ polega na zalogowaniu się na utworzone konto w serwisie Citibank Online w terminie nie dłuższym jak 30 dni od podpisania umowy.

Kolejny z warunków jest nieco bardziej wymagający. Ponieważ mówi o dokonaniu płatności za pomocą karty na kwotę 3000 zł przez najbliższe 3 miesiące. W ciągu 3 najbliższych miesięcy będziemy musieli więc płacić kartą za wszystkie możliwe rzeczy, które płacimy na co dzień. A więc np. za paliwo, jedzenie czy opłacenie rachunków. Chodzi o to żeby w ciągu trzech najbliższych miesięcy, następujących po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę wykorzystać limit 3000 zł. Jeśli więc umowę podpisaliśmy umowę w czerwcu, płatność kartą będziemy musieli dokonywać w miesiącach lipiec, sierpień oraz wrzesień. Równie dobrze może to być jedna większa płatność jeśli zdecydujemy się na jakiś większy zakup.

Kiedy trafi do nas tablet Lenovo? Powinien on zostać dostarczony nam kurierem chwilę po spełnieniu wszystkich powyższych warunków. A więc najprawdopodobniej jakieś 4 miesiące od momentu popisaniu umowy.

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o wymaganiach jakie stawia Citibank osobom które chciałyby wziąć udział w promocji. Jak już wcześniej wspomniałem, muszą to być osoby które jeszcze nie korzystały z usług banku. A ukończyły przynajmniej 21 lat, posiadają dochód miesięczny minimum 1200 zł i posiadają zatrudnienie od przynajmniej 3 miesięcy. W przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą warunek to ukończone 25 lat oraz firma założona od przynajmniej 2 lat.

Czytaj również

Oceń: