Tablet iPad mini 4 do wygrania w MoneyMan

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Konkurs MoneyMan potrwa do 29 maja a można wygrać w nim tablet iPad mini 4

Firmy pożyczkowe przyzwyczaiły nas już do tego, że od czasu do czasu rozdają jakieś dodatkowe prezenty jak smartfony, laptopy czy tablety. W przypadku MoneyMan poza darmową pożyczką która dostępna jest na codzień dla nowych klientów, mamy teraz okazję stać się posiadaczem tabletu iPad mini 4.

Majówkowy konkurs MoneyMan jak sama nazwa mówi będzie dostępny tylko w maju a konkretnie potrwa do 29 maja 2016 roku. Główną nagrodą w konkursie jest tablet iPad mini 4 oraz dwie nagrody pocieszenia w postaci Solar power bank.

Aby stać się posiadaczem jednej z nagród, należy w pierwszej kolejności wziąć pożyczkę z dowolnego poziomu: Początkowy, Startowy, Turbo czy SuperTurbo. Gdy zostanie ona już nam przyznana, wystarczy że dodatkowo polubimy profil MoneyMan na Facebooku, udostępnimy informację o konkursie na swoim profilu oraz udzielimy odpowiedzi na proste pytanie konkursowe.

Z oferty pożyczek MoneyMan mogą skorzystać wszystkie osoby które mają już ukończone 18 lat oraz nie zostali wpisani do rejestrów dłużników za nie terminowe płatności. Pierwsza pożyczka do 1000 zł udzielana jest bez żadnych dodatkowych opłat pod warunkiem zwrotu pożyczonej kwoty w ciągu 30 dni.

Czytaj również

Oceń:*