Szybka Moneta – promocja z Carrefourem

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
W Szybkiej Monecie możecie nie tylko na starcie otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo. Macie jeszcze możliwość otrzymania dodatkowego bonu na zakupy.

Nowy tydzień rozpoczęty a więc na dobry początek warto byłoby poinformować Was o jakiejś nowej promocji. Jako że dzisiaj, nie dane mi było słyszeć o jakiejkolwiek innej nowej promocji, dlatego dzisiaj przeczytacie o akcji promocyjnej Szybkiej Monety i siecią sklepów Carrefour.

Co ma wspólnego firma udzielająca chwilówki z siecią marketów? Okazuje się że całkiem sporo, ponieważ możemy pożyczone pieniądze wydać w takich sklepach jak Carrefour. Ja mam jednak dla was nieco inny pomysł, ponieważ pożyczając gotówkę za pośrednictwem Szybkiej Monety nie dość że uzyskacie pierwszą pożyczkę na promocyjnych warunkach (pierwsza pożyczka za darmo) to jeszcze otrzymacie bon o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour.

Aby skorzystać z tej promocji musicie należeć do nowych klientów Szybkiej Monety a ponadto przy wypełnieniu wniosku o pożyczkę będziecie musieli podać specjalny kod (116-0601) dzięki któremu uzyskacie wspomniany bon na zakupy.

Szybka Moneta umożliwia obecnie uzyskanie pożyczki do 1200 zł w przypadku nowych klientów i nawet do 4200 zł w przypadku osób sięgających po kolejne pożyczki. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 5 do 30 dni. Główne warunki jakie należy spełnić aby uzyskać pożyczkę to ukończone 20 lat oraz posiadanie aktywnego rachunku bankowego.

Czytaj również

Oceń:*