Swiąteczny konkurs Vivusa

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Jedna z pierwszych świątecznych akcji promocyjnej pojawiła się w ofercie firmy Vivus, firma która jest częstych gościem moich rankingów chwilówek.

Choć mamy dopiero listopad to każdego dnia będziemy obserwować co raz więcej świątecznych promocji które będą nas dosłownie atakować z każdej strony. Takich promocji nie zabraknie również wśród instytucji finansowych które udzielają pożyczek lub proponują inne produkty finansowe. Dzisiaj taką akcję rozpoczęła jedna z najbardziej popularnych marek pożyczkowych – firma Vivus.

Jak możemy dowiedzieć się z tytułu który promuje świąteczną kampanię Vivusa – W te święta każdy kto weźmie udział w konkursie wygrywa.. i faktycznie firma przewidziała nagrodę czy bonus dla każdego kto zdecyduje się sięgnąć pożyczkę w firmie do 30 grudnia 2015 roku. Oczywiście nagrody są mniejsze jak i większe, te mniejsze to rabaty na udzielenie kolejnych pożyczek, te większe to telewizory czy konsole Playstation.

Co należy zrobić aby wziąć udział w świątecznym konkursie Vivusa? Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę w Vivusie. Jeżeli jesteśmy nowym klientem to pierwszą pożyczkę możemy wziąć gratis a więc oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy, pod warunkiem że zmieścimy się ze spłatą w umówionym terminie nie dłuższym jak 30 dni. Maksymalna kwota pożyczek przewidziana dla nowych klientów to maksymalnie do 1600 zł.

Gdy już dostaniemy pożyczkę, kolejnym krokiem będzie rejestracja na specjalnej stronie swietazvivus.pl i udzielenie odpowiedzi na kilka prostych (jak się domyślam) pytań. Do wygrania jest trochę ciekawych nagród jak choćby telewizory marki LG 50” LED LG 50LF5800 Full HD Smart TV, Konsole Sony PlayStation 4(PS4) 500GB, tablety Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6″ Quad-Core 1.3 GHz 8GB Android 5.0 Wifi czarny (T560), kamery sportowe GoProHERO, nagrody pieniężne w wysokości 200 zł oraz rabaty na prowizję w wysokości 50, 30 oraz 10 procent wartości Prowizji za udzielenie kolejnej Pożyczki w Vivus.

Jeśli myśleliście o pozyskaniu dodatkowej gotówki przed świętami to akcja promocyjna Vivusa będzie jak najbardziej warta polecenia, tym bardziej że to jedna z lepszych ofert pożyczek tego typu dostępnych na rynku.

Aktualizacja: Świąteczny Konkurs Vivusa – wyniki

Czytaj również

Oceń:*