Świąteczna promocja pożyczek u Providenta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Provident w ostatnim czasie dosyć często angażuje się w różnego rodzaju akcje promocyjne. Oto kolejna z nich promująca pożyczkę świąteczną.

Gdy rozpoczyna się okres przedświąteczny to i wyłaniają się powoli kolejne promocje zachęcające do sięgnięcia po dodatkową gotówkę. Z taką nową akcją promocyjną wystartował właśnie Provident a wygrania jest całkowita spłata zaciągniętej pożyczki.

Weź pożyczkę, wyślij konkursowy sms i zostań szczęśliwym zwycięzcom – to nowy konkurs Providenta, w ramach którego pożyczka którą zaciągnęliśmy może zostać całkowicie spłacona przez firmę. Codziennie będzie wyłaniany jeden zwycięzca, którego spłatę pożyczki Provident weźmie na siebie. W konkursie mogą wziąć udział osoby które teraz brały lub dopiero wezmą pożyczkę i w terminie 14 dni od zawarcia umowy wyślą sms z odpowiedzią na pytanie „Co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?”.

Świąteczny konkurs Provident

Konkurs rozpoczął się z dniem 9 listopada a potrwa do 28 grudnia 2016 roku.

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby które wezmą w Providencie jedną z trzech dostępnych pożyczek a mianowicie: pożyczką samoobsługową (dostępna całkowicie online), pożyczkę dopasowaną lub pożyczkę firmową. Przypomnę tylko, że obecnie w ofercie Providenta znajdziemy pożyczki od 300 zł do nawet 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Pozyczka samoobsługowa nie jest dla wszystkich.Jezeli brałem dopasowana nie licz na samoobsługowa. Reklamują jako samoobsługowa.ale po złożeniu wniosku strona odsyła do przedstawiciela.Wiec nie jest samoobsługowa,taki myk☺

Oceń:*