Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Sposób na tanią pożyczkę – do Zaplo po zwrot odsetek

Zaplo nie tylko zmodyfikował swoją stronę internetową, wprowadzając jesienne barwy, ale uruchomił również promocję, która potrwa do końca października.

Jeśli w ostatnich dniach myślicie nad pożyczeniem pożyczki pozabankowej, to jak już pisałem wczoraj w ramach nowego rankingu pożyczek, możecie zastanowić się nad nową promocją Zaplo zatytułowaną „Dobra droga po zwrot odsetek!”, ponieważ jeżeli spełnicie warunki regulaminu, może to być najkorzystniejsza opcja na taką pożyczkę.

Wraz z początkiem września Zaplo uruchomiło nową, jesienną wersję swojej strony internetowej a wraz z nią nową promocję na tanią pożyczkę. Ma ona na celu zmotywowanie klientów do terminowej spłaty pożyczki, ponieważ każda osoba która sięgnie po pożyczkę w Zaplo i będzie terminowo spłacała ratę pożyczki, otrzyma zwrot odsetek. Po każdej terminowej spłacie raty pożyczki, firma zwróci nam odsetki w wysokości wynoszącej sumę odsetek za cały okres trwania pożyczki, podzielonej przez liczbę rat na jaką pożyczka zostało zaciągnięta. Ze szczegółowym regulaminem promocji „Zwracamy odsetki” możecie zapoznać się pod tym linkiem.

W chwili obecnej za pośrednictwem Zaplo możemy pożyczyć od 1000 aż do 10 000 zł z okresem spłaty który może sięgać od 3 do 24 miesięcy. Pożyczki udzielane są osobom które ukończyły 21 lat, zamieszkują na terenie Polski oraz posiadają pozytywną historię kredytową w BIK, jak również nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników. Wszystkie formalności możemy załatwić w pełni przez internet i często bez dodatkowych zaświadczeń.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocyjnym warunków, to warunkiem jest złożenie wniosku i zaciągnięcie pożyczki nie później jak do 31 października 2016 r.

2 Opinie

  1. Nie wiem czy ta promocja jest jeszcze dostępna,m ale wiem z doświadczenia że Zaplo dosyć często robi podobne promocje więc można ugrać u nich tanią w spłacie pożyczkę. Poza tym nie jest trudno o kredyt jak w banku, więc to również dodatkowy atut.

  2. To prawda a przy terminowej spłacie rat pożyczki, często mogą zaoferować swoim klientom niższą prowizję. Jeśli ktoś myśli o pożyczce pozabankowej to chyba jest to najlepsza opcja wśród tego typu pożyczek. Może tylko tańsza jest Wonga ale jednak nie tak łatwo dostępna jak w Zaplo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*