Sposób na tanią pożyczkę

- do Zaplo po zwrot odsetek

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB
Zaplo nie tylko zmodyfikował swoją stronę internetową, wprowadzając jesienne barwy, ale uruchomił również promocję, która potrwa do końca października.

Jeśli w ostatnich dniach myślicie nad pożyczeniem pożyczki pozabankowej, to jak już pisałem wczoraj w ramach nowego rankingu pożyczek, możecie zastanowić się nad nową promocją Zaplo zatytułowaną “Dobra droga po zwrot odsetek!”, ponieważ jeżeli spełnicie warunki regulaminu, może to być najkorzystniejsza opcja na taką pożyczkę.

Wraz z początkiem września Zaplo uruchomiło nową, jesienną wersję swojej strony internetowej a wraz z nią nową promocję na tanią pożyczkę. Ma ona na celu zmotywowanie klientów do terminowej spłaty pożyczki, ponieważ każda osoba która sięgnie po pożyczkę w Zaplo i będzie terminowo spłacała ratę pożyczki, otrzyma zwrot odsetek. Po każdej terminowej spłacie raty pożyczki, firma zwróci nam odsetki w wysokości wynoszącej sumę odsetek za cały okres trwania pożyczki, podzielonej przez liczbę rat na jaką pożyczka zostało zaciągnięta. Ze szczegółowym regulaminem promocji „Zwracamy odsetki” możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Tania Pożyczka od Zaplo

W chwili obecnej za pośrednictwem Zaplo możemy pożyczyć od 1000 aż do 10 000 zł z okresem spłaty który może sięgać od 3 do 24 miesięcy. Pożyczki udzielane są osobom które ukończyły 21 lat, zamieszkują na terenie Polski oraz posiadają pozytywną historię kredytową w BIK, jak również nie posiadają zadłużeń w bazach dłużników. Wszystkie formalności możemy załatwić w pełni przez internet i często bez dodatkowych zaświadczeń.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocyjnym warunków, to warunkiem jest złożenie wniosku i zaciągnięcie pożyczki nie później jak do 31 października 2016 r.

Czytaj również

5 Opinie
 1. Nie wiem czy ta promocja jest jeszcze dostępna,m ale wiem z doświadczenia że Zaplo dosyć często robi podobne promocje więc można ugrać u nich tanią w spłacie pożyczkę. Poza tym nie jest trudno o kredyt jak w banku, więc to również dodatkowy atut.

 2. To prawda a przy terminowej spłacie rat pożyczki, często mogą zaoferować swoim klientom niższą prowizję. Jeśli ktoś myśli o pożyczce pozabankowej to chyba jest to najlepsza opcja wśród tego typu pożyczek. Może tylko tańsza jest Wonga ale jednak nie tak łatwo dostępna jak w Zaplo.

 3. No może to nie najtańszy sposób na pożyczkę, ale na pewno Zaplo jest sprawdzoną firmą, w której taką pożyczkę można szybko uzyskać i bez większych przeszkód. Nawet w przypadku maksymalnej kwoty pożyczki, nie wymagają zaświadczeń o dochodach.

 4. Jest kilka takich firm w których można uzyskać tanie pożyczki pozabankowe. Wśród nich nie tylko Zaplo, ale dodałbym jeszcze Wonga czy Monedo. Oczywiście uzyskanie pożyczki w tych firmach uzależnione jest w dużym stopniu od zdolności i historii kredytowej.

  (4/5)
  • Tak i to udowadnia, że człowiek nie jest ograniczony tylko do kredytów bankowych, szczególnie w momencie kiedy jego wniosek o kredyt zostanie odrzucony przez bank. W wspomnianych firmach, w tym również w Zaplo można uzyskać nie drogie w spłacie pożyczki pozabankowe przez internet.

   (4/5)
Oceń:*