Słuchawki bezprzewodowe OPPO

- bonus do karty kredytowej Citi

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Spieszymy donieść o kolejnej promocji bankowej, w ramach której możemy uzyskać ciekawy bonus od banku. Tym razem możemy stać się posiadaczem słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco W31. Jeśli tylko zdecydujemy się założyć kartę kredytową w Citibanku, a następnie spełnić określone warunki.

To kolejna promocja która zasila nasz przewodnik po kartach kredytowych z bonusami. Akurat bank Citi Handlowy, należy do banków przodujących w tego rodzaju promocjach. A więc gdy kończy się jedna promocja, automatycznie pojawia się kolejna. Niemniej jednak trzeba przyznać, że karta kredytowa Citi Simplicity, której dotyczy promocja to jedna z ciekawszych propozycji na tym polu. Jest to jedna z nielicznych kart kredytowych, w przypadku której nie jest pobierana opłata miesięczna.

Jak otrzymać słuchawki bezprzewodowe do Citi Handlowy?

Pierwszym elementem będzie oczywiście złożenie wniosku o kartę kredytową. A żeby ją uzyskać należy spełnić odpowiednie kryteria w zakresie odpowiedniej zdolności oraz historii kredytowej. Jeśli jednak uda nam się pozytywie przejść całą procedurę weryfikacyjną, to kolejne etapy nie powinny okazać się dla nas specjalnie kłopotliwe. Może pojawić się tu konieczność dostarczenia dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód.

Gdy otrzymamy już kartę kredytową od banku, kolejnym krokiem powinno być zalogowanie się systemie bankowości internetowej. Lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Powinniśmy tego dokonać jednak nie później niż do do końca 1 miesiąca kalendarzowego, po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę. To jednak nie jedyny warunek, jaki będziemy musieli spełnić aby otrzymać od banku słuchawki bezprzewodowe OPPO. Ostatnim ważnym elementem jest dokonanie płatności za pomocą otrzymanej karty kredytowej. Wykonane transakcje kartą powinny wynosić min. 1500 zł. Powinniśmy ich dokonać, nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, nagroda zostanie nam dostarczona na adres korespondencyjny. W terminie do 60 dni od momentu, w którym otrzymaliśmy informacje o spełnieniu warunków promocji.

Czytaj również

Oceń: