Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Samsung Galaxy Tab3 w prezencie do karty kredytowej

Aż 3000 osób mogą stać się posiadaczami tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 w pakiecie z kartą kredytową Citi

Pora przedstawić kolejną ofertę która przypomina nam już o zbliżających się świętach. Citi Handlowy ruszał z dosyć ciekawą promocją w ramach której aż 3000 osób do karty kredytowej Citi mogą dostać bonus w postaci tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110.

Oferta niemal idealna przed zbliżającymi się świętami. Nie dość że dostajemy od banku kartę kredytową przed świętami z pomocą której możemy dokonać zakupów w postaci choćby prezentów czy upominków to jeszcze mamy szanse na otrzymanie bonusu w postaci tabletu Samsunga. Do wygrania jest aż 3000 takich tabletów a trafią one do osób którzy jako pierwsi spełnią warunki promocji.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Pierwszy krok to wypełnienie formularza do którego link znajdziecie powyżej. Kiedy nasz wniosek trafi do banku zostaniemy poproszeni o przedstawienie dokumentów potwierdzających nasze dochody. A kiedy już jedna z trzech kart kredytowych będzie w naszym posiadaniu (a są to karty Silver, Gold oraz Platinum o których już pisaliśmy na naszych stronach) to kolejnym ważnym punktem konkursu będzie dokonanie zakupu za pomocą karty (transakcja bezgotówkowa) na kwotę nie mniejszą niż 750 zł i nie później niż do 22 grudnia tego roku. Przynajmniej raz powinniśmy się zalogować również w serwisie transakcyjnym Citibanku lub za pomocą specjalnej aplikacji przeznaczonej na smartfona.

Kto ma największe szanse na otrzymanie tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110? Otrzymają go te osoby które jako pierwsze spełnią warunki zawarte w regulaminie czyli w skrócie te kilka punktów które wymieniłem czyli otrzymanie karty, transakcja bezgotówkowa min. 750 zł i zalogowanie do CitiBank Online. Tutaj znajdziecie link do regulaminu promocji w PDF

Z promocji mogą skorzystać osoby powyżej 21 roku życia, które posiadają zatrudnienie od przynajmniej 3 ostatnich miesięcy a w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą osoby nie młodsze niż 25 lat i prowadzące firmę nie krócej niż od 24 miesięcy.

Moim zdaniem ciekawa promocja z której warto skorzystać jeśli ktoś nie ma jeszcze karty kredytowej, lub ma i chcę jeszcze jedną np. z wyższym limitem 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*