Samochód Ford KA i telewizory do wygrania w Netcredit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Netcredit należy do firm które często stosują różnego rodzaju akcje promocyjne zachęcającego do zaciągnięcia chwilówki w firmie, Tym razem do wygrania nagroda nie byle jaka - samochód osobowy Ford KA!

Netcredit po raz kolejny rozdaje nagrody, w dodatku tuż przed zbliżającymi się świętami. Ta marka akurat dosyć często stosuje podobne akcje promocyjne w ramach których można było wygrać telewizory czy inne gadżety. Tym razem jednak główna nagroda to samochód osobowy marki Ford KA.

Netcredit to bez wątpienia jedna z czołowych firm udzielających chwilówek, posiada jedną z bogatszych ofert chwilówek a do tego od czasu do czasu zaskakuje podobnymi akcjami promocyjnymi. Nowa promocja skierowana jest do wszystkich klientów Netcredt a więc zarówno tych którzy zdecydują się sięgnąć po pierwszą pożyczkę w firmie, jak również tych którzy już wcześniej korzystali z ich oferty. Akcja promocyjna rozpoczęła się już 2 listopada tego roku a potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

Co należy zrobić aby stać się posiadaczem głównej nagrody którą jest samochód osobowy Ford KA? Oczywiście należy wziąć pożyczkę w Netcredit w dowolnej kwocie a następnie przesłać artystyczną pracę inspirowaną marką netcredit. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Netcredit który określa to zadanie.

Wracając do wspomnianych nagród, poza Fordem KA na uczestników konkursu czekają jeszcze dwie nagrody pocieczenia którymi są 2 telewizory LG 32LB561B.

Ze swojej strony konkurs mógłbym polecić szczególnie osobom które jeszcze w Netcredit nie brały pożyczki. W ramach przypomnienia wspomnę że pierwszą pożyczkę możecie uzyskać całkowicie bez opłat w ramach promocji skierowanej dla nowych klientów. jedyny koszt taki ponosicie to koszt opłaty weryfikacyjnej przelewanej z konta bankowego (0,01 zł). W ramach pierwszej pożyczki Netcredit oferuje jeden z większych limit dostępnych dla nowych klientów, który wynosi u nich obecnie do 1500 zł. O pożyczkę mogą wnioskować osoby które ukończyły 20 lat i nie są osobami zadłużonymi w rejestrach dłużników.

Czytaj również

Oceń:*