Rewolucja w Incredit: Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Na dwa tygodnie przed świętami Incredit przygotował prawdziwą rewolucję w swojej ofercie pożyczkowej - o szczegółach przeczytacie poniżej.

Rewolucyjne zmiany wprowadziła w tym tygodniu firma Incredit a dotyczą one limitów pożyczek zarówno dla nowych jak i stałych klientów firmy. Ci pierwsi mają możliwość od dziś pożyczenia 2000 zł bez żadnych opłat i prowizji, pod warunkiem że całą pożyczoną kwotę zwrócą w ciągu 30 dni. Wspomniana promocja dotyczy tylko i wyłącznie tych osób które nigdy wcześnie nie pożyczały gotówki w Incredit i zdecydują się sięgnąć po pierwszą pożyczkę.

A czego dotyczy wspomniana rewolucja w przypadku osób które sięgają po kolejną pożyczkę w Incredit a więc tzw. stałych klientów? Dotyczy ona podniesienia dotychczasowej maksymalnej kwoty która dostępna była w ofercie Incredit z 5000 zł na 10 000 zł. Maksymalna kwota dotychczasowych pożyczek została zatem podniesiona dwukrotnie. Oczywiście jak się można domyślać pożyczanie tak wysokiej pożyczki będzie wiązało się z ogromnymi kosztami tak jak i w innych firmach pozabankowych. Przykładowo w przypadku pożyczenia 10 000 zł na okres 12 miesięcy, łączny koszt pożyczki wyniesie 18 000 zł a w przypadku takiej samej kwoty zaciągniętej na okres spłaty 24 miesięcy, łączny koszt wyniesie nas aż 24 000 zł. Na szczęście firma Incredit podaje koszty swoich pożyczek dokładnie czarno na białym więc zanim ktoś zdecyduje się sięgnąć po taką pożyczkę, będzie uprzedzony o kosztach jakie się z tym wiążą.

Propozycja dla nowych klientów jest jednak kusząca, szczególnie w takim czasie jak teraz kiedy zbliżają się święta. Możemy pożyczyć bowiem teraz 2000 zł a oddać je już w nowym roku, kiedy już na dobre będziemy mieli za sobą świąteczny szał. Należy jednak pamiętać by terminowo spłacić całą pożyczoną kwotę w terminie 30 dni, ponieważ w przeciwnym wypadku będziemy musieli się liczyć z naliczeniem dodatkowych opłat.

Pożyczki w Incredit dostępne są dla osób które mają ukończone 20 lat, posiadające stałe dochody, aktywny rachunek bankowy oraz brak zadłużeń w spłacie innych pożyczek.

Czytaj również

Oceń:*