Ranking Pożyczek Pozabankowych – Wrzesień 2019

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Na co warto zwracać uwagę, jeśli już zdecydujemy się sięgnąć po pożyczkę pozabankową? Głównie powinniśmy zwrócić uwagę na koszty tego typu pożyczek. Jak powszechnie wiadomo, pożyczki pozabankowe nie uchodzą za tanie. Warto więc znaleźć taką, której spłata nie będzie dla nas dużym obciążeniem finansowym.

Na szczęście w bardzo wielu przypadkach, z dokładnym kosztem pożyczki mamy okazję zapoznać się jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę. Posłużą nam do tego celu kalkulatory pożyczkowe umieszczone na stronach internetowych firm pożyczkowych. Z ich pomocą możemy w łatwy sposób obliczyć koszt raty miesięcznej oraz łączny koszt pożyczki.

Pozabankowe Pożyczki Ratalne – Ranking Wrzesień 2019

1. WONGA

Jedną z najkorzystniejszych ofert finansowych, jeśli mowa o firmach z sektora pozabankowego, znajdziemy w ofercie firmy Wonga. To już nie jest tylko firma specjalizująca się w udzielaniu małych chwilówek, ale firma która jest nam w stanie zaoferować znacznie więcej. Mowa tu oczywiście o pożyczkach ratalnych, których spłatę możemy rozbić na raty miesięczne. A Wonga ma pod tym kątem do zaoferowania dosyć sporo, ponieważ maksymalny limit dostępnych pożyczek wynosić może nawet do 20 000 zł. Spłatę takiej pożyczki możemy rozłożyć na raty miesięczne od 3 do nawet 60 miesięcy. Analizując koszty pożyczki, trzeba odnotować że firma posiada dosyć atrakcyjne warunki i jest w stanie zaoferować raty kredytowe na poziomie zbliżonym do ofert bankowych.

Jakie warunki należałoby spełnić, aby otrzymać za pośrednictwem firmy Wonga pożyczkę? Wymagania nie są specjalnie wygórowane, ponieważ najważniejsze jest posiadanie ukończonych 18 lat oraz stałych miesięcznych dochodów. Aby uzyskać pożyczkę konieczne jest również posiadanie pozytywnej historii kredytowej a więc bez zadłużeń widocznych z poziomu bazy BIK i rejestru dłużników.

2. BANCOVO

Równie atrakcyjne oferty jeśli mowa o pożyczkach pozabankowych, będziecie mogli znaleźć również z pomocą Bancovo. Nie jest to co prawda typowa firma udzielająca pożyczek a pośrednik, ale taki który nie obarczy nas dodatkowymi kosztami za pomoc w udzieleniu pożyczki. Co więcej, Bancovo udziela pomocy w uzyskaniu kredytów zarówno tych bankowych jak i tych pozabankowych. Jeśli więc nie macie pewności co do tego, gdzie złożyć wniosek o pożyczkę, to Bancovo Wam w tym pomoże. Za ich pośrednictwem macie więc możliwość uzyskania zarówno kredytów gotówkowych, pożyczek ratalnych, jak również kredytów konsolidacyjnych. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek to nawet do 200 000 zł. Ta maksymalna kwota uzależniona jest oczywiście od zdolności i historii kredytowej klienta.

3. PROVIDENT

Firma weteran – tak można by powiedzieć o tej firmie. W końcu na naszym rynku firma ta jest obecna już od ponad 20 lat. Provident nadal specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych, a co więcej udziela ich na znacznie korzystniejszych warunkach niż dotychczas. Oferta firmy to już nie tylko wyłącznie drogie w spłacie pożyczki domowe, ale również znacznie korzystniejsze pożyczki udzielane całkowicie przez internet. Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, może zweryfikować koszty pożyczki jeszcze zanim zdecyduje się na złożenie wniosku w firmie. Z pomocą Providenta możemy uzyskać pożyczki gotówkowe w wysokości do 20 000 zł. Spłata pożyczki będzie odbywać się w równych ratach miesięcznych. Do dyspozycji będziemy mieli okres spłaty od 4 do 48 rat miesięcznych.

4. HAPI POŻYCZKI

Kolejna z firm w której uzyskacie pożyczkę pozabankową, a do tego otrzymacie ją całkowicie przez internet. Koszty pożyczek są na całkiem przyzwoitym poziomie, więc korzystając z oferty firmy, nie narazicie się na jakąś drogą w spłacie pożyczkę. Oczywiście w przypadku wysokich kwot i maksymalnie wydłużonej spłacie, te koszty w każdej firmie będą wysokie. Tutaj Hapi Pożyczki jest nam w stanie zaoferować pożyczki online w wysokości do 25 000 zł oraz okres spłaty od 3 do 48 miesięcy. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie 18 lat i aktualnego dowodu osobistego.

5. RAPIDA MONEY

Ciekawa oferta, która skierowana jest głównie do tych osób, które mają problem z otrzymaniem pożyczki, zarówno w bankach jak i innych instytucjach finansowych. Ogólnie mówiąc, Rapida Money jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek dla osób zadłużonych. Mowa tu zarówno o osobach które posiadają zadłużenia w bazach BIK czy rejestrach dłużników. Ale również o tych osobach, które posiadają znacznie większe problemy finansowe np. w postaci zajęć komorniczych. W każdej takiej trudnej sytuacji możemy liczyć na pomoc firmy Rapida Money. Tutaj jednak konieczne do otrzymania pożyczki jest posiadanie gwaranta pożyczki. Musi to być więc dodatkowa osoba, o pozytywnej historii i zdolności kredytowej. Dostępny limit pożyczek w Rapidzie wynosi 25 000 zł a okres spłaty do 60 rat miesięcznych.

Czytaj również

Oceń: